חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

אין אונות זמנית - כל מה שרציתם לדעת על התופעה


* יש דרכים שעוזרות להקטין את הסיכוי שהתפקוד המיני ייפגע.
* אין אונות זמנית היא שכיחה יותר בגיל מבוגר והגורמים לה יכולים להיות בריאותיים או נפשיים.
* שינויים באורח החיים, הרפיה, פעילות גופנית ותזונה נכונה יכולים לעזור למנוע את התופעה.

גם אם היא שכיחה יותר בגברים מגיל 50 והלאה, גברים בכל גיל יכולים לחוות אין אונות זמנית ובעיות בתפקוד המיני בשלב כלשהו בחייהם, כאשר הגורמים יכולים להיות מצב רפואי מסוים או בעיות רגשיות.
יש גברים שיחוו תפקוד לקוי של הזקפה, אחרים לא יצליחו להגיע לזקפה כלל ויש גם מי שישיגו זקפה מדי פעם אבל לא יצליחו לשמור עליה עד הסיפוק המיני.
הסיבות לאין אונות זמנית
הגורמים לתופעה משתנים מגבר לגבר, אבל לא משנה מהו הגורם הספציפי, טוב לדעת שלתזונה יש השפעה משמעותית על כוח הגברא ובמיוחד לתזונה לקויה ודלה בוויטמינים ומינרלים חיוניים, כמו גם להרגלים כמו עישון, שתיית אלכוהול או חוסר פעילות גופנית.
גברים שסובלים ממצבים רפואיים שונים כמו מחלות כלי דם ולב, פרקינסון או סוכרת נמצאים בסיכון גבוה לפתח בעיות בתפקוד המיני. באופן טבעי, בעיות בחוט השדרה או בשרירים יכולות גם הן להשפיע על התפקוד, וכך גם נזק ישיר לפין.
בצד הרגשי, לחץ נפשי מתמשך הוא אחד הגורמים השכיחים ביותר לאין אונות, כי הוא פוגע באופן שבו המוח שולח מסרים לפין כדי לאפשר זרימת דם מוגברת לאזור. ללחץ מצטרפים גם גורמים נפשיים שכיחים נוספים, כמו חרדה או דיכאון.
בעשורים האחרונים, אין אונות בגיל צעיר הפכה לתופעה שכיחה יותר מבעבר, כאשר ממחקרים שונים עולה שייתכן שהמקור לכך הוא צפייה תכופה בסרטי פורנו, שעשויה להגביר את חרדת הביצוע ולפגוע ביכולתם של הצעירים לתפקד במיטה.
אין אונות יכולה גם להיות תופעת לוואי של תרופות כמו אנטיהיסטמינים, עזרי שינה, משככי כאבים במרשם ועוד. לכן, אם אתם בטיפול תרופתי וסובלים מקושי בתפקוד המיני, לפני הכול בדקו אם זאת לא אחת מתופעות הלוואי של התרופה שאתם לוקחים.
התמודדות עם הפרעות בתפקוד המיני
לפני הכול, בררו את הסיבה לבעיה. 
מומלץ לקבוע תור לאורולוג כדי שזה יערוך את הבדיקות הרלוונטיות וייתן לכם אבחנה מקצועית. 
אם אתם חיים אם רמות גבוהות של מתח, עייפות או חרדה, נסו לחולל שינויים באורח החיים שלכם כדי לצמצם את הלחץ מצד אחד ולהטעין את הגוף באנרגיות מצד שני. שינויים אלה יכולים לכלול תרגול של מדיטציה, תרגילי נשימות ודמיון מודרך.
פעילות גופנית מתונה וקבועה יכולה לעזור להוריד לחץ ולחזק את הגוף. באופן ספציפי, התמקדו בתרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן ונסו גם תרגילי פיזיותרפיה ייעודיים.
גם לרפואה המשלימה יש מה להציע למתמודדים עם אין אונות, אז מומלץ לנסות דיקור סיני או טיפול בצמחי מרפא.
וירמקס הוא תוסף תזונה שמכיל מגוון ייחודי של רכיבים מהטבע וביניהם שורש ג'ינסנג אסייתי, גינקו בילובה, אפימדיום, קנידיום, אנג'ליקה סינית, תמצית דקל ננסי וחומצות האמינו ארגינין, אלנין, גלוטמין וליזין.
קופון הנחה - וירמקס
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד