חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

שיטות שונות לטיפול באין אונות


ממכשירי ואקום דרך גלי הלם ועד שתלים בפין - ההתמודדות עם אין אונות עברה אבולוציה מעניינת במשך השנים וחוקרים רבים ניסו לבחון איך אפשר לחזק את כוח הגברא ולמנוע חרדת ביצוע. 
* יש סוגים מגוונים של תרופות אבל חשוב לשים לב לתופעות הלוואי האפשריות
* טיפול רגשי יכול לעזור לכם להתמודד עם אין אונות 
* תוסף התזונה וירמקס – טבליות מתערובת צמחים וחומצות אמינו

רוצים לחוות שוב תשוקה מינית או לשפר את התפקוד? הכירו את הטיפולים השונים באין אונות בגיל 50 ובאין אונות בגיל 60.
תרופות דרך הפה
יש תרופות לאין אונות שניתנות דרך הפה, כמו ויאגרה וסיאליס שמשפרות את זרימת הדם וכך מאפשרות להגיע לזקפה. הטבליות עצמן לא גורמות לזקפה, אלא נדרש גירוי מיני מקדים שמשחרר תחמוצת חנקן מעצבי הפין. חשוב מאוד להקפיד על המינון וההנחיות של התרופה, ולהתייעץ עם גורם רפואי בשאר לשילוב שלה עם תרופות אחרות. בנוסף, אל תשכחו לקחת בחשבון תופעות לוואי אפשריות כמו גודש באף, כאבי ראש, הפרעות בראייה וכאבי גב. לבסוף, תרופות מסוג זה לא מתאימות לגברים שסובלים ממחלת לב או מלחץ דם נמוך. 
הזרקות לפין ומשחות
גברים שלא יכולים להשתמש בטבליות או מחפשים דרך אחרת, כולל אלה שסובלים מתופעה של אין אונות בגיל צעיר, יכולים לנסות הזרקות לפין. 
את התרופה הזאת הגברים מזריקים בעצמם ישירות לפין והיא מעוררת זקפה, לאו בתגובה לגירוי מקדים. לתרופה זו יכולות להיות תופעות לוואי כמו זקפה כפויה מתמשכת ותחושת צריבה לא נעימה. מעבר לזה, יש גלולה שאפשר להחדיר ישירות לשופכה והיא מפעילה זקפה למשך שעה בלבד, אבל גם לה עשויות להיות תופעות לוואי כמו צריבה ואדמומיות. 
בימים אלה ממש החוקרים עומלים על פיתוח של משחות חדשניות שמעוררות ומגבירות את הזקפה כשמורחים אותן על הפין.
ואקום ושתלים כירורגיים 
ואקום היא שיטה שנחשבת יעילה ועושה שימוש בגליל פלסטיק ובטבעת אלסטית. הוואקום מושג על ידי הנחה של גליל פלסטיק מעל הפין ושאיבה של האוויר מהגליל. פעולה זו מאלצת את הדם לזרום לאיבר המין והטבעת האלסטית מחזיקה את הזקפה. חשוב מאוד לזכור להסיר את הטבעת אחרי חצי שעה ובין תופעות הלוואי אפשר למנות שפיכה חלשה וחבורות. 
במקרים קשים של הפרעות נוירולוגיות או פגיעות בעמוד השדרה, אולי יהיה צורך להשתמש בשתלים כירורגיים - מעין תותבת אלסטית שמכוונת את הפין ומזקיפה אותו. 
אפשרות נוספת היא נרות רפואיים עם מוליך, שמשחררים לשופכה גלולה מיניאטורית שמשפרת את זרימת הדם לאיבר המין ובכך מעוררת זקפה. 
טיפול הורמונלי וטיפול בגלי הלם
בעיות בתפקוד המיני נוצרות לעיתים בשל ירידה בהורמון טסטוסטרון ולמרות שטיפול הורמונלי לא משפר את זרימת הדם החיונית להשגת זקפה, הוא יכול לעזור להגביר את החשק המיני ובכך לשפר את הסיכוי להגיע לזקפה. 
לחילופין, טיפול גלי הלם עוזר לחדש את זרימת הדם על ידי יצירה של כלי דם חדשים, וזה משפר את זרימת הדם לפין ואת הסיכוי להגיע לזקפה. 
על תפקידו של הטיפול הרגשי
לא פעם, אין אונות נובע מחרדה, לחץ, דימוי עצמי נמוך, דיכאון או בעיות במערכת היחסים הזוגית או  האינטימית. במקרים מסוג זה, תרופות או אמצעים חיצוניים אולי יעזרו ברמה הפיזית אבל ייתכן שלא יעזרו לגבר ליהנות מהאקט. לכן, מומלץ לנסות טיפול זוגי או תרפיה כלשהי כדי לשפר את המצב הרגשי, לקבל תמיכה ולחזק את הקשר הזוגי. לפעמים מומלץ ללכת לטיפול זוגי ולפעמים לפרטני, כל מקרה לגופו. 
סוד הפיזיותרפיה
במצבים פיזיולוגיים שונים צריך לחזק את שרירי רצפת האגן – האזור שלא פעם אחראי על ליקויי זקפה – על ידי תרגילי קיגל, שנודעו במיוחד לכך. 
איך צמחי מרפא משפיעים על האון הגברי
במשך שנים רבות נחקרה השפעתם החיובית של צמחי מרפא שונים על התפקוד המיני – צמחי מרפא כמו אלה שמרכיבים את תוסף התזונה וירמקס. וירמקס מכיל מגוון ייחודי של צמחים שעשרות מחקרים אשר פורסמו בספרות הרפואית הוכיחו את ההשפעה המיטיבה שלהם על גוף האדם, וביניהם שורש ג'ינסנג קוריאני, ג'ינקו בילובה, מיצוי אפימדיום ועוד. 
קופון הנחה - וירמקס
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד