חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

החשק המיני לא כפי שהיה? דרכים לעורר אותו חזרהגברים רבים סובלים מירידה בחשק המיני ומבעיה של אין אונות. קיימים גורמים שונים רפואיים ופסיכולוגיים שיכולים לעמוד מאחורי התופעה. הבשורות הטובות שיש דרכים לעורר את הליבידו ולשפר את ההנאה המינית.
* ירידה בחשק המיני יכולה לנבוע מבעיה בריאותית או מלחץ
* שינויים בהרגלי החיים, תזונה מאוזנת וספורט יכולים לשפר את החשק המיני
* תוספי תזונה המבוססים על צמחי מרפא סיניים יכולים לשפר את האנרגיה והחיוניותזוכרים את התקופה שהרגשתם משיכה עזה והליבידו השתולל משמחה? יתכן שתתקשו לשחזר את התחושה הזאת או את החוויה בשל ירידה בחשק המיני. לפתע אתם כבר לא להוטים כבעבר או מרגישים שיש פער בין הרצון לביצועים.
אתם לא לבד. גברים רבים סובלים מירידה בחשק המיני ובעיה של אין אונות בשלבים שונים בחיים. מה הם הגורמים שעלולים להוביל לתופעה של ירידה בחשק המיני ואיך אפשר להתמודד ולעורר שוב את הליבידו?
מדוע חלה ירידה בחשק המיני?
ירידה בחשק המיני נפוצה יותר בגיל מבוגר, אך גם צעירים עלולים לחוות אותה. סיבות רפואיות יכולות להוביל לתחושה זו ולבעיה בביצועים, בין אם מדובר במחלת הסוכרת, לחץ דם גבוה או תסמונת רגליים חסרות מנוחה.
מתח, חרדה, לחץ ומצב נפשי ירוד משחקים תפקיד משמעותי בחוויה המינית ומי שסובלים מלחץ מוגבר או מדיכאון, בעיות בזוגיות או ביטחון ודימוי עצמי נמוכים עלולים לחוש בהשפעות של מצבם הנפשי מהבחינה הפיזית.
בעיות שינה ונטילת תרופות מסוימות, כמו למשל נוגדי דיכאון, משפיעות על החשק המיני. גם להרגלים וסגנון החיים השפעה ישירה. כך למשל, צריכה גבוהה של אלכוהול או שימוש בסמים גורמים לליבידו נמוך ואיבוד עניין בפעילות מינית או קושי להשיג זקפה. במידה ומדובר בחוסר עניין או קושי מתמשך, כדאי לבצע בדיקות רפואיות והורמונליות. כך למשל טסטוסטרון נמוך (ההורמון הגברי האחראי על המרצת ייצור הזרע וגם על הליבידו) יכול להוות גורם מרכזי. טסטוסטרון נפגע מסטרואידים ומשככי כאבים כמו מורפיום וכן כתוצאה מטיפולי כימותרפיה או הקרנות, אך יורד בהדרגה גם עם הגיל. במקרה זה יתכן ששווה לשקול תוספים שיוכלו להעלות את רמת ההורמון.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
איך העלאת הביטחון העצמי ותזונה יכולים לסייע לכם?
על מנת להעלות את החשק המיני חשוב מאוד לדאוג לתחושת הדימוי וההערכה עצמית כדי להימנע ממחיר רגשי שיש לירידה בחשק המיני או לתחושת חוסר הערכה עצמית והשפעתה על החשק המיני. ההמלצה היא לשתף את הפרטנרים בתחושה ולנסות לקבל תמיכה, לבחון כיצד ניתן לקבל חיזוקים ולהירגע ככל שניתן מהחרדה הנלווית לביצועים המיניים. קיימות טכניקות הרגעה והרפיה שיכולות לסייע בהעלאת החשק המיני. מחקרים שונים שבדקו את התחום גילו שפעילות גופנית התורמת להאצת זרימת הדם יכולה לסייע, וכן יכולה לעזור במצבים כרוניים של השמנת יתר, סוכרת מסוג 2 ולחץ דם גבוה הנקשרים בליבידו נמוך. כמו כן, פעילות גופנית מעלה את האנדורפינים התורמים לשיפור במצב הרוח.
איך לגוון את חיי המין ולהטעין באנרגיה?
כדאי גם להפחית את צריכת האלכוהול והעישון, ולנסות לשפר את טיב השינה, במיוחד בלילה, על מנת לאפשר תפקוד מיטבי מכל הבחינות. כדאי להעשיר גם את התפריט התזונתי במאכלים ממריצי ליבידו כמו שוקולד מריר וצדפות וכן לתפוס את הבעיה בזמן. כך למשל כדאי לבחון האם יש משהו שמפריע ויכול לפגוע בחשק המיני שלכם, האם יש צורך לשנות את תדירות קיום יחסי המין, או האם פעילות גופנית סמוכה לפעילות המינית משפיעה באיזושהי דרך על הביצועים. לעיתים אופטימיזציה של התנאים כמו חדר השינה, שיפור הקשר הזוגי ושינוי התנוחות המיניות יכולים לסייע, כמו גם טיפול זוגי וחשיבה על פנטזיה משותפת שיכולה לדרבן ולהעלות את החשק המיני, כאשר חיי המין מכניים, שגרתיים וצפויים.
מה יכול לעודד ולסייע? הכירו את וירמקס – תוסף תזונה לגברים המבוסס על צמחי מרפא סיניים, שיכולים לתרום להעלאת האנרגיה והחיוניות.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד