חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

אין אונות בשגרת הקורונה – מה כדאי לדעת?מרגישים שמאז פרץ הנגיף לחיינו חיי המין שלכם השתנו ולא לטובה? לחץ ומתח בעקבות הקורונה יכולים לפגוע בתפקוד המיני. הצעות כיצד להתמודד עם אין אונות וחרדת ביצוע בתקופה המאתגרת.
* הקורונה העלתה את הלחץ, הגורם לאין אונות אצל גברים
* על ידי שינויים באורח החיים ניתן להפחית לחץ וליהנות מחיי מין טובים יותר
* תוספי תזונה התורמים לאנרגיה וחיוניות

מחקרים שונים בתקופת הקורונה העלו את הקשר בין תפקוד מיני לקוי בקרב גברים לבין הנגיף. נראה שהוירוס משפיע על אספקת כלי הדם לאיבר המין ועלול לגרום לדלקתיות בגוף, במיוחד בלב ובשרירים הסובבים אותו, וקיים חשש ממשי מפני בעיות ארוכות טווח אצל המתאוששים והמחלימים מהנגיף.
אבל גם אצל מי שלא חלה בקורונה ניכרת השפעה פסיכולוגית שיכולה לגרום לתופעה של חרדת ביצוע ואין אונות. פעילות מינית קשורה לבריאות הנפש והלחץ ולכן, החרדה והדיכאון שחשים רבים בשגרת הקורונה עשויים להוביל לתפקוד לקוי של הזקפה. 
גברים שבוחנים את עצמם על פי כושרם המיני יתקשו במיוחד להתמודד עם השפעות התופעה ובכל מקרה, אין אונות מובילה לתסכול רב וכדאי לבחון מה ניתן לעשות על מנת לשפר את הביצועים ולהעלות את החשק המיני על רקע המגפה. 
מהם הגורמים לאין אונות?
ככל שמתבגרים, כך עולה הסיכון לאין אונות. אך לא תמיד שמירה על זקפה או און קשורים לגיל, וגם צעירים יותר עשויים בשלב מסוים לסבול מהתופעה. הסיבות יכולות להיות פיזיות, פסיכולוגיות או משולבות. 
כדאי לבצע בדיקות רפואיות על מנת לשלול בעיות רפואיות שיכולות להביא למצב זה כמו מחלת כלי דם, לב, סוכרת, כולסטרול גבוה, בעיות הורמונליות וכדומה, ולשים לב אם מדובר בתופעת לוואי שכיחה בעקבות נטילת תרופות, במיוחד נוגדי דיכאון. 
לאורח החיים השפעה ישירה על אין אונות, כאשר משקל עודף יכול להוביל ללחץ דם גבוה ורמות כולסטרול גבוהות, שעשויים לפגוע בתפקוד, וכן צריכת אלכוהול מוגזמת אף היא מעורבת בפגיעה באון.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
איך לחץ קשור לתפקוד המיני ומה אפשר לעשות?
מחקרים שונים זיהו את הגורמים לאין אונות כקשורים ללחץ, מתח וחרדה שבאופן טבעי מתעצמים בצל הנגיף. על מנת לנסות להפחית את הלחץ לקראת ובעת האקט המיני ובכלל, כדאי לנסות לאמץ אורח חיים מאוזן ככל שניתן, הכולל שנת לילה טובה ופעילות ספורטיבית, שמשפרת את מצב הרוח ומשפרת גם את זרימת הדם החיונית להשגת זקפה.
יש מאכלים שנתפסים מעוררים מינית כמו צדפות, שוקולד מריר, צ'ילי, שום ושתיית תה ירוק. 
מומלץ לאמץ גם טכניקות להרגעה והרפיה כמו מיינדפולנס, דמיון מודרך, פסיכולוגיה חיובית, לתרגל יוגה, מדיטציה, צ'י קונג או טאי צ'י. 
בתקופת הקורונה להתרחק מדיווחים שעשויים להעלות את מפלס המתח לפחות באותו יום או סמוך לאקט, וחשוב מאוד לגייס תמיכה ולשתף את הפרטנר בקושי. זאת משום שאימפוטנציה יכולה להיות גם סימפטום לתחושת בדידות ,שלמרות שאתם לא לבד, אתם חשים כך. קונפליקט ביחסים הוא גורם שיכול להשפיע מאוד על הקשר הזוגי וכן, גם בסיטואציות אינטימיות.  
חשוב להימנע מהאשמה עצמית או ליפול לדכדוך גם במקרה של חוסר הצלחה ומנגד, לטפח ככל שניתן את הדימוי והביטחון העצמי. טיפולים אלטרנטיביים כמו דיקור סיני וגם טיפולים פסיכולוגיים יכולים לסייע בהתגברות על מתח וחרדה ולהשפיע לטובה על התפקוד המיני. 
זכרו, כשאתם חשים נסערים או מודאגים, חווים ערפול חושי או מתקשים להירגע, קשה יותר לחוש דחף מיני או להגיע לסיפוק מיני. אך במקום לברוח מהאיום חשוב לדעת כיצד להתמודד איתו, כששינויים באורח החיים וגישה חיובית בהחלט יכולים לסייע. אך לפעמים זקוקים גם לפוש נוסף. וירמקס הינו תוסף תזונה המבוסס על צמחי מרפא סיניים כמו שורש ג'ינסנג קוריאני, ג'ינקו בילובה, מיצוי אפימדיום, כינידיום מוניארי, דקל ננסי, אנג'ליקה פובסנטיס, שידועים כתורמים לחיוניות ואנרגיה.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד