חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

חרדת ביצוע אצל גברים


האווירה רומנטית, חיכית לרגע הזה הרבה זמן, אבל החשש, העצבנות ותחושת הלחץ משפיעים ואתה לא מסוגל לתפקד מינית. 
מוכר? 
אתה לא לבד. גברים רבים בגילאים שונים סובלים מחרדת ביצוע, שפוגעת בתפקוד המיני שלהם. 
למה גברים סובלים מחרדת ביצוע?

מחקרים שונים הצביעו על כך שיש גברים שחווים חרדת ביצוע בעקבות דימוי עצמי נמוך, שיכול להיות קשור למשקל, גובה, גודל הפין, יכולות אינטלקטואליות או תחושה כללית שהם לא מספיק טובים בשביל הפרטנר או הפרטנרית שלהם. 

בנוסף, חרדת הביצוע יכולה לנבוע גם מדאגה לרמת הביצועים במיטה וכמו נבואה שמגשימה את עצמה, היא אכן משפיעה על הביצועים וגורמת לתפקוד לקוי של הזקפה, או לשפיכה מוקדמת או מאוחרת. גם לחצים שנובעים מהלימודים, מהעבודה, מבעיות בקשר הזוגי או מהיבטים יויומיים אחרים יכולים לבוא לידי ביטוי בחרדת ביצוע.

מה שקורה בפועל הוא שהגברים מרגישים עצבנות, חוסר נוחות, לחץ וחרדה, הגוף משחרר כמויות גדולות יותר של הורמוני לחץ, כמו קורטיזול, שמקשים עליהם ליהנות מהפעילות המינית, והתפקוד המיני הלקוי מעמיק עוד יותר את החרדה, שכבר תהיה חמורה יותר באקט הבא. 

לכן, גברים שלא הייתה להם חוויה מינית טובה, כזו שעזרה להרגיע את חרדת הביצוע, עלולים להמשיך לחוות חרדת ביצוע לאורך זמן ולפתח גם סימפטומים פיזיים כמו כאב ראש ובטן, וקשיי נשימה. 
בגלל החרדה הזאת, גברים שונים נמנעים ממפגשים מיניים, מקשרים זוגיים או לא מדברים עם בת או בן הזוג שלהם על הבעיות שלהם.
איך אפשר להתמודד עם חרדת הביצוע?

אין ספק שחלק חשוב מההתמודדות קשור גם בפרטנר או הפרטנרית. 
ברגע שבן או בת הזוג מודעים לבעיה, הם יכולים לעזור ליצור אווירה נעימה, רגועה ומכילה. לזה יכולה להיות השפעה פיזית על הדרך שבה הגוף פועל. 
מעבר לכך, גם 
טכניקות הרפיה שתפקידן להרגיע לחץ יכולות לעזור, כי בעזרתן גברים יכולים ללמוד להתמקד בסיטואציה ולא להיכנע ללחצים או להשפעות אחרות שיכולות לפגוע בהתלהבות, באנרגיה ובחשק המיני. 

טכניקות כמו מיינדפולנס ודמיון מודרך יכולות לעזור להתמקד ולהתרכז, ולהניח למחשבות השליליות. השיטה מלמדת איך לשמור על תשומת לב בזמן האקט המיני, להתמקד ברגע הנוכחי ולנשום. 
טכניקה נוספת היא הליכה, שמשפרת את זרימת הדם לאזורים ארוגניים בגוף ויכולה לעזור לשפר את המיניות אצל גברים (וגם אצל נשים).
מעבר לטכניקות, גם סגנון החיים הוא מרכיב מרכזי.
ממחקרים שונים עולה, שצמצום הצריכה של אלכוהול, הפסקת עישון ושמירה על משקל תקין יכולים לשפר את התפקוד המיני. 
גם שנת לילה טובה, שתורמת מאוד לרגיעה, יכולה לעזור, וכן פעילות גופנית - שגם מרגיעה את הלחץ הנפשי וגם עוזרת לשמור על משקל תקין ויכולה לעזור לשפר את הדימוי העצמי. 
לבסוף, למרות שיש תרופות מרשם לאין אונות, כדאי להבין שיכולות להיות להן תופעות לוואי לא נעימות ולכן, כדאי לחפש חלופות שמבוססות על רכיבים איכותיים ומוכחים מהטבע. 

וירמקס היא טבלייה שעשויה מתערובת של צמחים וחומצות אמינו, ומטרתה להגביר את החשק והאון המיני ולשפר את הביצועים. בין הרכיבים אפשר למנות את חומצות האמינו גלוטמין, ליזין, ארגינין ואלינין, וצמחים כמו אנג'ליקה סינית, תמצית אפימדיום, גינקו בילובה, ג'ינסנג קוריאני ואבקת דקל ננסי. 
מומלץ לקחת טבלייה אחת כל יום לפני ארוחת הצהריים, על קיבה ריקה.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד