חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

כל מה שחשוב לדעת על תרופות לאין אונות


אין אונות פוגעת באיכות החיים ויכולה להשפיע גם על הקשר הזוגי ועל הדימוי העצמי. באופן טבעי, גברים שחווים קושי בתפקוד המיני מרגישים מתוסכלים וחסרי אונים, וזה יכול להשפיע גם על תחומים אחרים בחיים. 
אף על פי שאין אונות היא תופעה שכיחה יותר אצל גברים מבוגרים, גם צעירים יכולים לחוות קשיים בתפקוד המיני. 
אלה כמה מתרופות המרשם שניתנות לגברים כטיפול באין אונות, וגם חלופה טבעית אחת.
ויאגרה (סילדנאפיל) 
ויאגרה, ככל הנראה התרופה הנפוצה ביותר לחיזוק הזקפה, היא תרופת מרשם לגברים בני 18 ומעלה שמגבירה את זרימת הדם לאיבר המין הזכרי כדי לשפר את הזקפה. 
ברוב המקרים, מומלץ לקחת ויאגרה כחצי שעה לפני האקט המיני, אבל אפשר גם לקחת אותה שלוש עד ארבע שעות מראש. 
ויאגרה שייכת למשפחת מעכבי האנזים פוספודיאסטרז-5 (PDE5) והיעילות שלה מוכחת, אבל חשוב לזכור שיכולות להיות לה תופעות לוואי כמו כאבי שרירים, כאב ראש, בחילות, גודש באף, סחרחורות, ובמקרים קיצוניים גם פגיעה פתאומית בראייה ופריחה על העור. אם אתם חווים תופעות לוואי שלא חולפות תוך כמה ימים, מומלץ לקבוע בדיקה רפואית. 
ויאגרה אומנם עוזרת לחזק את הזקפה, אבל היא לא מרפאה אין אונות וגם לא מגבירה את החשק המיני. השפעת התרופה נמשכת לרוב כארבע שעות. 
סיאליס (טאדאלאפיל) 
בדומה לוויאגרה, גם סיאליס היא מעכבת אנזים פוספודיאסטרז-5 ופעולתה משפרת את זרימת הדם לפין כדי לעזור להגיע לזקפה ולשמור על זקפה יציבה. אבל, להבדיל מוויאגרה, הסיאליס משמשת גם לטיפול בסימפטומים של ערמונית מוגדלת וזרם שתן חלש. 
בדרך כלל מומלץ לקחת את התרופה כחצי שעה לפני הפעילות המינית וההשפעה שלה יכולה להימשך עד 36 שעות. שימו לב שאסור לקחת יותר ממנה אחת כל פעם והיא לא ניתנת לגברים שעברו התקף לב, שבץ מוחי או אי ספיקת לב בשלושת החודשים האחרונים. 
לסיאליס יכולות להיות תופעות לוואי כמו כאב ראש, כאבי גב, גודש באף וכאבי שרירים, ובמקרים קיצוניים טשטוש ראייה, כאבים בחזה או כאבים בלסת. 
לויטרה (ורדנפיל) 
תרופה שמרחיבה את כלי הדם בפין וכך משפרת את זרימת הדם ואת היכולת להגיע לזקפה איכותית. את הלויטרה אי אפשר לשלב עם תרופות מסוימות, כמו תרופות לכאבים בחזה. 
בדרך כלל, מומלץ לקחת לויטרה כשעה לפני האקט המיני, והיא פועלת רק ברגע שיש גירוי מיני ולא עוזרת להגביר את החשק המיני. 
תופעות הלוואי האפשריות של לויטרה הן כאבי ראש, נזלת או גודש באף, צרבות וכאבי בטן. 
טיפול מהטבע
כאמור, תרופות המרשם לאין אונות נכנסות לפעולה רק כשהגבר כבר מרוגש ומעורר מינית, אבל אפשר ואפילו מומלץ להתמודד עם בעיות בתפקוד המיני גם באופן שיעזור לשפר את החשק המיני הכללי ויפעל גם במישור הנפשי והגופני הרחב יותר. למשל, טכניקות הרגעה שמצמצמות את רמות הלחץ, העשרת התפריט בערכים תזונתיים ממריצים ומעוררים כמו סרדינים ואגוזים שונים, ולקיחת תוספי תזונה ייעודיים, כמו וירמקס - פורמולה של צמחי מרפא שנחקרו מדעית והוכחו ככאלה שמסוגלים להגביר ולשפר את התפקוד והחשק המיני של גברים ונשים כאחד.
וירמקס מכיל מגוון ייחודי של רכיבים טבעיים וביניהם שורש ג'ינסנג קוריאני, גינקו בילובה, מיצוי אפימדיום, קנידיום מוניארי, דקל ננסי, אנג'ליקה פובסנטיס וחומצות האמינו ארגינין, ליזין, גלוטמין ואלנין. את וירמקס מומלץ לקחת מדי יום בשעות הצהריים, כחצי שעה לפני האוכל ועם כוס גדולה של מים. 
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד