חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

סוגים של בעיות בתפקוד המיני שחשוב להכיר ולהתמודד איתם


גברים רבים חווים קשיים בתפקוד המיני בשלבים שונים בחייהם. לפעמים, המקור הוא בעיה בריאותית שמשפיעה על האון ולפעמים, הבעיה נובעת מלחץ נפשי ומחרדת ביצוע.
הכנו בשבילכם סקירה קצרה של סוגי הבעיות הנפוצות בתחום התפקוד המיני וגם הוספנו דרכים אפשריות להתמודד עם הבעיה. אבל, לפני שתמשיכו לקרוא חשוב שתדעו שכדי להבין בדיוק מה גורם לבעיה מומלץ לקבוע פגישה אצל אורולוג, שככל הנראה ישלח אתכם לעבור בדיקות דם, שתן ואחרות, כדי לאבחן את מקור הבעיה ולהציע לכם טיפול.
תפקוד לקוי של הזקפה
הבעיה השכיחה ביותר אצל גברים היא תפקוד לקוי של הזקפה: קושי להשיג זקפה ראויה או לשמור על זקפה ראויה. 
הזקפה נוצרת בתהליך סינרגטי שבו מעורבים הורמונים, שרירים, עצבים וכלי דם. בזמן עוררות מינית, אותות עצביים נשלחים מהמוח לפין, שמזרים דם לרקמה של איבר המין. כשהדם ממלא את הפין, התוצאה היא זקפה. 
מחלות שונות שפוגעות בזרימת הדם - כמו התקשות העורקים, סוכרת, מחלת כליות, בעיות בכבד, הפרעות עצביות, לחץ דם גבוה והשמנת יתר - יכולות לפגוע בתפקוד הזקפה, בין אם זה ביצירת הזקפה מלכתחילה או בשמירה עליה. בפועל, התחושה היא שהגוף מסרב לשתף פעולה.
שפיכה מוקדמת או מעוכבת
תחת ההגדרה של אין אונות כלולה גם בעיה של שפיכה מוקדמת - מצב שבו הגבר מגיע לאורגזמה מהר מדי או שבו השפיכה מתרחשת לפני או זמן קצר לאחר החדירה, ושפיכה מעוכבת - קושי להגיע לשפיכה או חוסר יכולת להגיע לאורגזמה. 
השפיכה נשלטת על ידי מערכת העצבים המרכזית ובעקבות גירוי מיני, נשלחים אותות לחוט השדרה ולמוח, וכשרמת ההתרגשות גבוהה, האותות נשלחים גם לאיברי הרבייה וגורמים לשפיכה. 
שפיכה מוקדמת יכולה לנבוע מירידה במוליך העצבי סרוטונין, כי רמות גבוהות של סרוטונין במוח מאריכות את הזמן עד השפיכה, בעוד שרמות נמוכות יכולות לקצר את הזמן עד השפיכה. 
בנוסף, בעיות בשפיכה, בין אם מעוכבת או מוקדמת, יכולות להיות תופעת לוואי של תרופות נוגדות דיכאון או לנבוע מבעיות עצביות, ממחלת הסוכרת, מבעיות בשלפוחית השתן וגם מלחץ נפשי.  
ירידה בחשק המיני
לא מרגישים שיש לכם חשק מיני בכלל? אתם לא לבד. גברים רבים חווים ירידה בחשק המיני בעיקר מסיבות פסיכולוגיות, שנובעות מחשש שהביצועים שלהם לא יהיו מספיק טובים, מחרדה זמנית, מלחץ רגעי, מבעיות בזוגיות ואפילו מלחץ כללי, שלא קשור באופן ישיר לאקט עצמו אבל משפיע על הליבידו והתשוקה המינית.
לפעמים, מקור הבעיה הוא הגיל, כי בגיל מתקדם רמות הטסטוסטרון בגוף יורדות וזהו הורמון שבין היתר, אחראי גם על החשק המיני. 
הטבע לשירותכם
וירמקס הוא תוסף תזונה שמבוסס על פורמולה של צמחי מרפא סיניים, שהשפעתם על התפקוד המיני מוכרת בספרות העממית והמדעית. בין היתר, הפורמולה מכילה שורש ג'ינסנג קוריאני בתמצית מרוכזת במיוחד, גינקו בילובה, מיצוי אפימדיום וחומצות אמינו, שעוזרים להטעין את הגוף באנרגיות, להגביר את החשק המיני ולשפר את הביצועים.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד