חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

בעיות בתפקוד המיני שחשוב להכיר ולהתמודד איתן


גברים רבים עשויים לחוות קשיים בתפקוד המיני בשלבים שונים במהלך חייהם. לעיתים מדובר בסוגייה בריאותית המשפיעה על האון המיני ולעיתים בלחץ נפשי כמו חרדת ביצוע
תמיד מומלץ לגשת לאבחון רפואי כדי לבחון מה המקור לבעיה, בין אם מדובר בנטילת תרופות מרשם במיוחד תרופות נגד דיכאון או לטיפול ביתר לחץ דם עם תופעת לוואי שפוגעת בתפקוד המיני ובין אם מדובר בבעיה על רקע אורח חיים כמו צריכה גבוהה של אלכוהול או עישון. בעיות בתפקוד המיני יכולות להיגרם גם בעקבות רמות נמוכות של ההורמון הגברי – טסטוסטרון. 
הכנו עבורכם סקירה קצרה של בעיות נפוצות בתפקוד המיני ודרכים אפשריות להתמודדות עם הבעיה. 
קושי להשיג זקפה חזקה או לשמורה על הזקפה קשה
אחת הבעיות השכיחות אצל גברים היא תפקוד לקוי של הזקפה וקושי להשיג זקפה חזקה או לשמור על זקפה קשה עד השגת פורקן. יצירת זקפה היא תהליך סינרגטי המעורבים בו הורמונים, שרירים, עצבים וכלי דם – אותות עצביים נשלחים מהמוח לפין והדם זורם לרקמה בפין. כאשר הדם ממלא את הפין התוצאה היא זקפה. 
יש מחלות שונות הפוגעות בזרימת הדם כמו התקשות העורקים, סוכרת, מחלת כליות, בעיות בכבד, הפרעות עצביות, לחץ דם גבוה וגם השמנת יתר וחוסר פעילות גופנית יכולים לפגוע בתפקוד הזקפה בין אם ביצירת זקפה מלכתחילה ובין אם שמירה עליה. התחושה היא שהגוף מסרב לשתף פעולה, אבל לעיתים תופעה זו היא תגובה פיזית לליבידו, און מיני נמוך.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
שפיכה מוקדמת או מעוכבת
בעיה נוספת הנקשרת במצב של אין אונות מינית היא שפיכה מוקדמת (PE) כאשר הגבר מגיע לאורגזמה מהר מדי או השפיכה מתרחשת לפני או זמן קצר מדי לאחר החדירה. השפיכה נשלטת על ידי מערכת העצבים המרכזית ובעקבות גירוי מיני נשלחים אותות לחוט הדרגה ולמוח וכשיש רמת התרגשות גבוה, נשלחים האותות לאברי הרבייה ומניעים לתופעה של שפיכה. 
בעיה של שפיכה מוקדמת יכולה לנבוע מגורמים שונים כמו ירידה בסרוטונין, חומר טבעי הגוף המיוצר על ידי העצבים כאשר כמויות גבוהות של סרוטונין במוח מגדילות את זמן השפיכה וכמויות נמוכות יכולות לקצר את זמן השפיכה. כמו כן, יתכן שמדובר בתופעת לוואי של תרופות נוגדות דיכאון, בעיות עצביות, מחלת סוכרת, בעיות בשלפוחית השתן וגם לחץ. יש גברים שיחוו במצבים מסוימים שפיכה מעוכבת או אפילו קושי להגיע לאורגזמה בכלל. 
ירידה בחשק המיני
פעם לא יכולתם להפסיק לחשוב על זה והיום אתם רק נמנעים ולא מרגישים שיש לכם חשק מיני בכלל? אתם לא לבד. גברים רבים חווים ירידה בחשק המיני מסיבות שונות במיוחד פסיכולוגיות שנובעות מחשש לגבי ביצועים, חרדה זמנית, לחץ רגעי, בעיות בזוגיות ואפילו לחץ כללי שלא קשור באופן ישיר לאקט עצמו אך בהחלט משפיע על הליבידו והתשוקה המינית. לעיתים מדובר בבעיה שאופיינית בגיל מתקדם של רמות נמוכות של טסטוסטרון האחראי, בין היתר, גם על חשק מיני. 
מה יכול לסייע לכם לשפר את התפקוד המיני?
על מנת לאבחן את הבעיה לרוב האורולוג ישלח אתכם לבדיקות שונות לרבות בדיקות דם, שתן ובדיקות נוספות על פי צורך ואם מדובר בגורמים פסיכולוגיים כדאי לבדוק מה יסייע לכם להשיג את הרגיעה המבוקשת על מנת לתפקד טוב יותר. 
בכל מקרה, כאשר זה נוגע להנאה המינית שלכם אל תתפשרו. מוזמנים לגלות את הכוח של וירמקס לשיפור האון האישי. תוסף המכיל פורמולה של צמחי מרפא סיניים להם מיוחסת בספרות העממית והמדעית השפעה חיובית המטיבה על התפקוד המיני, ביניהם: שורש ג'ינסנג קוריאני בתמצית מרוכזת במיוחד, ג'ינקו בילובה, מיצוי אפימדיום, וחומצות אמינו להטענת אנרגיות והעלאת החשק המיני ושיפור הביצועים.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד