חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

אין אונות בגיל צעיר


אולי סיפרו לך שאין אונות מינית זמנית היא עניין של מבוגרים ולא ציפית שהיא תגיע אליך לפני גיל חמישים, אבל בפועל אתה לא לבד. ממחקר שפורסם בכתב העת Journal of Sexual Medicine עולה שכ-26% מהגברים מתחת לגיל 40 עשויים לסבול מבעיות זמניות בתפקוד המיני ויש גברים שיכולים לסבול מבעיה זו אפילו בשנות העשרים לחייהם.

מדוע אתה חווה קשיים זמניים בתפקוד המיני?

הסיבות לתופעה של אין אונות בגיל צעיר הן רבות ומגוונות ומשתנות מאחד לשני. ניתן לחלק אותם לגורמים פיזיולוגיים הקשורים לבעיות רפואיות. כמו למשל, חוסר איזון בבלוטת התריס, משקל עודף,  תזונה לקויה וחוסר פעילות גופנית, בעיות לב וכלי דם כמו גם לחץ דם גבוה וסוכרת.

לרוב תבוצע גם כולל בדיקת רמת טסטוסטרון, כי ירידה בהורמון זה עלולה להוביל למצבים של אין אונות. חשוב לדעת שגברים המשתמשים בסטרואידים לבניית מסת שרירים נמצאים בסיכון גבוה יותר לאין אונות.

יש לזכור שאין אונות יכולה להיות גם כמו נורת אזהרה המאותת על בעיה בריאותית אחרת שדורשת טיפול ולמעשה, במקרים רבים אין אונות הופיעה לפני שבץ או התקף לב לכן כדאי תמיד להתייעץ עם רופא ולא להתבייש.

כמובן שלא הכל מסתכם בגוף ויש גורמים פסיכולוגיים שעלולים להשפיע על זקפה חזקה, שמתחילה בעצם במוח. למעשה, בעיות יומיום כמו: רגשיות ייתר, דכדוך, חרדה ולחץ זמניים - משפיעים מאוד על התפקוד המיני.

בשנים האחרונות חוקרים מדווחים על עלייה בתופעה של אין אונות זמנית בגיל צעיר כאשר הגורמים לעלייה הוא אורח החיים של הצעירים שנקשר בצריכה גבוהה של אלכוהול, סמים לא חוקיים, עישון, לחץ וירידה בשעות השינה. גברים צעירים גם נבוכים יותר לפנות לעזרה מאשר גברים מבוגרים שמתייחסים לכך כאל תופעה טבעית יותר שבאה עם הגיל כך שמדד הלחץ עולה ופוגע עוד יותר בביצועים ובהנאה.

חוקרים העלו גם השערה שעלייה בצפייה בפורנו והלחץ הפסיכולוגי מפני ביצועים לא ריאליים משפיעים על גברים ברמה הפסיכולוגית ופוגעים בחשק המיני ובתפקוד בפועל.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

כיצד אפשר להתמודד עם אין אונות זמנית בגיל צעיר?

מודעות היא שם המשחק. חשוב מאוד להיות מודע לבעיה ולדבר עליה כדי למצוא פתרוןבשלב הראשון כדאי להכניס שינויים באורח החיים במיוחד אם מדובר בבעיה שקשורה בתזונה לקויה או בחוסר פעילות גופניתכדאי לאמץ שגרת חיים פעילה ומאוזנת יותר, להפחית או להפסיק את העישון ואת צריכת האלכוהול ולהתמיד בכושר כדי לשפר את זרימת הדם החיונית להשגת זקפה.

באותו מגזין שהוזכר קודם פלכן ורסם, מאמר שבדק את ההשפעה של צריכת מזון על שכיחות של אין אונות. הכותבים בדקו 350 גברים בגילאי 18-40 והעניקו להם אינדקס בינלאומי לשאלון תפקוד וצריכת מזון והשוו את צריכת המזון המדווחת לקבוצת ביקורת (לגברים ללא קשיים בזקפה).

מתוך ההשוואה עלה שגברים ללא קשיים בזקפה דיווחו על צריכה גבוהה יותר של פירות וירקות וצריכה נמוכה יותר של חלב ואלכוהול והרגלי עישון פחות אינטנסיביים מאשר אלה שדיווחו על קשיי זקפה.

בנוסף לסגנון חיים מאוזן ובריא יותר אין ספק שתקשורת טובה עם בני הזוג חשובה מאוד להצלחה. הדינאמיקה במערכת היחסים קריטית על פי מחקרים שונים להשגת הנאה מינית ותפקוד מטבי וזוגות רבים פונים לייעוץ כדי ליהנות מפעילות מינית טובה יותר.

אינכם חייבים להשלים עם הגורל של אין אונות בגיל צעיר ואם נשללו סיבות בריאותיות ובמקביל לשינויים באורח החיים ולהתמודדות עם לחץ, אפשר להכניס לחיים גם עזרה תזונתית כמו של תוסף התזונה וירמקס.

וירמקס הוא תוסף תזונה (לא תרופה) שיכול להוסיף לשיפור כוח הגברא, מבוסס על רכיבים טבעיים שמיוחסות להם בספרות העממית והמדעית תכונות הקשורות בשיפור האון המיני כמו שורש ג'ינסנג אסייתי, גינקו בילובה ועוד רכיבים מהטבע שמעודדים גם את בזרימת הדם הדרושה לאקט המיני ולהשגת חוויה מינית משופרת.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד