חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

אין אונות בגיל צעיר


סיפרו לך שאין אונות זמנית היא עניין של מבוגרים ולא ציפית שהיא תקרה לך לפני גיל 50? אתה לא לבד

ממחקר שפורסם בכתב העת הרפואי Journal of Sexual Medicine, עולה שכ-26% מהגברים מתחת לגיל 40 עלולים לסבול מבעיות זמניות בתפקוד המיני, ויש גברים שיכולים לסבול מהבעיה גם בשנות ה-20 לחייהם.

למה אתה חווה קשיים בתפקוד המיני

הסיבות לאין אונות בגיל צעיר הן רבות ומגוונות, ומשתנות מאחד לשני, אבל אפשר לחלק אותם לשני סוגים של גורמי על: פיזי ונפשי.

במקרים מסוימים, אין האונות נובעת מבעיה גופנית רחבה יותר, כמו חוסר איזון בבלוטת התריס, משקל עודף,  תזונה לקויה, חוסר בפעילות גופנית, מחלות לב וכלי דם, וסוכרת.

כדי לאבחן את מקור הבעיה, בדרך כלל תתבקש לבדוק את רמת הטסטוסטרון, כי ירידה בהורמון הזה היא אחד הגורמים המובילים לאין אונות.

אין אונות יכולה גם להיות נורת אזהרה שמאותת על בעיה בריאותית עמוקה יותר ולמעשה, לא פעם אין אונות מופיעה לפני שבץ או התקף לב. לכן כדאי תמיד לקבל ייעוץ רפואי ולא להתבייש.

בנוסף, כדאי לדעת שגברים שמשתמשים בסטרואידים לבניית מסת שריר נמצאים בסיכון גבוה יותר לאין אונות.

בפן הנפשי, בעיות כמו דכדוך, חרדה ולחץ משפיעות מאוד על התפקוד המיני.

איך אפשר להתמודד עם אין אונות זמנית בגיל צעיר

בשנים האחרונות, חוקרים מדווחים על עלייה במספר הגברים שמתלוננים על אונות, כאשר בין היתר הגורמים הם צריכה מופרזת של אלכוהול, שימוש בסמים, עישון, לחץ נפשי מוגבר ושעות שינה מעטות מדי.

החוקרים גם העלו את ההשערה ששכיחותה הגבוהה יותר של הצפייה בסרטוני פורנו והחלץ הפסיכולוגי שמתעורר בעקבות הצורך להציג ביצועים לא ריאליים במיטה, משפיעים על הגברים הצעירים ברמה הפסיכולוגית ופוגעים בחשק ובתפקוד המיני.

הגברים הצעירים בדרך כלל נבוכים יותר מגברים מבוגרים ולכן לא פונים לעזרה, וזה גורם למד הלחץ לעלות ופוגע עוד יותר בביצועים. 

לכן, מודעות היא שם המשחק. חשוב מאוד להיות מודע לבעיה ולדבר עליה, כדי למצוא פתרוןבשלב הראשון, כדאי לחולל שינויים באורח החיים, במיוחד אם הבעיה נובעת מתזונה לקויה או מחוסר פעילות גופנית. אמץ לעצמך שגרת חיים פעילה ומאוזנת יותר, הפסק לעשן או לכל הפחות הפחת את מספר הסיגריות, ואת צריכתשתה אלכוהול במתינות ועשה פעילות גופנית לפחות שלוש פעמים בשבוע, כדי לשפר את זרימת הדם החיונית להשגת זקפה.

בכתב העת הרפואי Journal of Sexual Medicine פורסם גם מאמר שבדק את ההשפעה של מזון על השכיחות של אין אונות. החוקרים בדקו 350 גברים בני 18-40 עם בעיות זקפה והשוו את המזון שהם אוכלים עם זה של קבוצת ביקורת, שכללה גברים בלי קשיי זקפה.

המחקר מצא שגברים ללא בעיות זקפה דיווחו על צריכה גבוהה יותר של פירות וירקות, צריכה נמוכה יותר של חלב ואלכוהול, והרגלי עישון מתונים יותר מאשר אלה שדיווחו על קשיי זקפה. המסקנה, אם כן, שהוספה של מספיק פירות וירקות לתזונה, הפחתת מוצרי החלב והאלכוהול, והימנעות מעישון יכולים לעזור לטפל בבעיות זקפה. 

בנוסף לסגנון חיים מאוזן ובריא יותר, אין ספק שתקשורת טובה עם בת או בן הזוג חשובה מאוד להצלחה. ממחקרים שונים עולה שהדינמיקה בקשר הזוגי היא קריטית ליכולת ליהנות ברמה המינית ולכן, אולי כדאי ללכת לטיפול זוגי שיעזור לשניכם ליהנות מפעילות מינית טובה יותר.

מעבר לכל שאר העצות, אפשר גם להיעזר בתוספי תזונה.

וירמקס הוא תוסף תזונה שיכול לשפר את האנרגיה ואת ההנאה שלך. התוסף מבוסס על רכיבים טבעיים, שבספרות העממית והמדעית מיוחסות להם תכונות שמשפרות את האון המיני וביניהם, שורש ג'ינסנג אסייתי, גינקו בילובה ועוד רכיבים מהטבע, שגם מעודדים את זרימת הדם שנדרשת לאקט המיני ולחוויה מינית משופרת.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד