חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

אין אונות - טיפול מהטבע מול תרופות


אין אונות קבוע או זמני הוא לא מצב נעים ולא משנה באיזה גיל או באילו נסיבות הוא מתרחש. אי היכולת לתפקד מתסכלת מאוד ועשויה גם להצביע על בעיה זמנית, בריאותית או נפשית שדורשת טיפול. 
אומנם, ככל שמתבגרים כך עולה הסיכוי לבעיות בתפקוד המיני ולירידה בחשק המיני, אבל יש גם גברים צעירים שסובלים מאין אונות. 
הסיבות לכך רבות: תופעות לוואי של תרופות מרשם מסוימות, דיכאון או סטרס, ירידה ברמת הטסטוסטרון או מחלת רקע ולכן, חשוב לגשת לבדיקות מקיפות ולאבחון רפואי על מנת לבדוק מהו המקור לבעיה וכיצד ניתן לטפל כדי להחזיר את האון. סגנון החיים אף הוא משפיע על התפקוד המיני – צריכה גבוהה של אלכוהול, עישון, חסכים תזונתיים וחוסר פעילות גופנית יכולים להעצים את בעיית האון המיני בעוד שהתמדה בפעילות גופנית ותזונה מעוררת יכולים לסייע.
בשוק קיימות תרופות רבות לטיפול בבעיות זקפה ואין אונות, אך השאלה הנשאלת היא איזה סוג טיפול לבחור: נטילת תרופות שגוררת תלות בתרופות ויכולה להיות לה תופעות לוואי לא נעימות בכלל או פנייה לטיפול טבעי המבוסס על רכיבים מהטבע, תפריט תזונתי נכון ותוספים מיוחדים. לפניכם כמה שיקולים שיש לקחת בחשבון כאשר בוחנים את שתי האופציות.
לקחת בחשבון את תופעות הלוואי
טיפול תרופתי עשוי להיות מלווה בתופעות לוואי לא נעימות בעקבות נטילת התרופות כאשר מדובר בתופעות כמו סחרחורת, כאבי ראש ואפילו קשיי נשימה ויש להקפיד על המינון המומלץ הנקבע בהתאם לסוג הבעיה, משקל וגיל כי עלייה במינון עשויה להעלות את הסיכוי לתופעות לוואי. כמו כן, מינון גבוה בטיפול תרופתי יכול לגרום ליצירת תלות בתרופות להשגת הביצועים כמו: זקפה חזקה וממושכת ולגרום לסוג של התמכרות. בעוד כאשר מדברים על טיפול עם רכיבים מהטבע לרוב מדובר ברכיבים שלא נקשרים במחקרים לתופעות לוואי ולא נוצר אפקט הדומה להתמכרות. כמו כן, יש אנשים הרגישים לרכיבים בתרופות המרשם כך שאפילו מדובר בסיכון בריאותי או באי התאמה טכנית כך שהם אפילו לא יכולים לקחת את התרופה גם אם ירצו בה ויסכימו לספוג תופעות לוואי אפשריות. 
אספקט נוסף שדורש התייחסות בנושא הוא שטיפול תרופתי אולי יכול לעזור במידה ויש בעיה של זרימת דם וכדומה, אך הוא לא בהכרח יסייע במידה והבעיה זמנית ונגרמת מסטרס או ממצב נפשי כך שחשוב לתמוך בטיפול במידה ומדובר ברקע רגשי שרלבנטי לבעיה בטיפול רגשי, טכניקות רגיעה והרפיה, חיזוק הקשר הזוגי וכדומה. כאשר מדובר בטיפול משלים לעיתים הרכיבים הטבעיים תורמים גם לעליית החשק המיני ורגיעה כך שניתן לייצר תנאים טובים יותר לקראת האקט עצמו ולא להתבסס רק על המנגנון הפיזי. תרופות לטיפול באין אונות מגבירות את הזקפה או מונעות שפיכה מוקדמת אך אינן מעלות את החשק המיני בניגוד לרכיבים מהטבע שיכולים לסייע גם בהעלאת החשק המיני שכה חשוב להנאה מהאקט עצמו. 
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
לשלוף מרשם – לקנות בדיסקרטיות
תרופות המיועדות לאין אונות ניתנות במרשם רופא. כלומר, יש לערב גורמים רפואיים והמידע על הטיפול נרשם ויכול להיחשף בפני רופאים שונים או גורמים במערכת הרפואית בעוד רכישה של מוצרים המבוססים על רכיבים טבעיים לטיפול באין אונות יכולה להתבצע ללא רישום כלשהו, ברכישת אונליין דיסקרטית או בחנויות עצמן אבל בלי שיש צורך להעביר כרטיס חבר קופה או להציג מרשם.
פעילות גופנית, עשבי תיבול שמשפרים את הליבידו והשקעה במשחק מקדים יכולים לעשות את ההבדל. וירמקס מהווה את האלטרנטיבה הטבעית למצב של אין אונות. פורמולת הרכיבים בוירמקס ידועה כתומכת ברמות רמות טסטוסטרון תקינות, מסייעת לשפר את החשק המיני והעלאת האנרגיה ומכילה מגוון ייחודי של צמחי מרפא סיניים הידועים בהשפעתם החיובית על און מיני.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד