חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

ירידה בחשק המיני אצל גברים


יום אחד אתה מתעורר ומרגיש שהליבידו שלך כבר לא כתמול שלשום. המשיכה המינית, העוצמה, התשוקה, התפקוד - הכל נפגע.
למה זה קורה? התשובה מורכבת ומשתנה מגבר לגבר, אבל כן אפשר להגיד שמגיל מסוים, לרוב בסביבות גיל 50 והלאה, גברים רבים חווים ירידה בחשק המיני כתוצאה משינויים הורמונליים שקשורים בתהליך ההזדקנות, ובמיוחד ירידה חדה ברמת הטסטוסטרון, הלוא הוא ההורמון הגברי.
במקביל, יש סיבות רפואיות ונפשיות שיכולות להשפיע על החשק המיני. ממחקרים שונים עולה שמחלות כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, חוסר פעילות גופנית וגם תזונה לקויה הם כולם גורמים אפשריים לירידה בחשק המיני אצל גברים.
 
אגב, חשוב להבחין בין ירידה זמנית בחשק המיני, שיכולה לנבוע ממצב נפשי נתון, בעיות בקשר הזוגי, מחלת רקע ותופעות לוואי של תרופות שונות,לבין ירידה מתמשכת  בחשק המיני שהגורמים לה יכולים להיות שונים ומגוונים.

דחף מיני מושפע מלחץ נפשי ומבעיות רפואיות
בשלב הראשון, חשוב לקבל ייעוץ רפואי ולעבור סדרת בדיקות מקיפה כדי לאתר את הסיבה לפגיעה בחשק המיני ולהבין אם מדובר בבעיה רפואית, שבה אפשר לטפל ובכך אולי גם לפתור את הפגיעה בתפקוד המיני.
לעומת זאת, אם מקור הבעיה הוא פסיכולוגי, למשל דכדוך, חרדה, לחץ וכיוצא באלה, מומלץ לא להדחיק את המצוקה הרגשית אלא לטפל בה, כי זה יכול לעזור גם לשיפור החשק המיני.
מסרדינים ועד כושר גופני
מחקרים שונים כבר הוכיחו שפעילות גופנית ושינויים תזונתיים יכולים לעזור להגביר את החשק המיני. 
פעילות גופנית עוזרת לשפר את התפקוד המיני מכמה סיבות:
1. היא משחררת אנדורפינים בגוף - חומרים כימיים שמשפרים את מצב הרוח ומפחיתים סטרס
2. היא משפרת את הדימוי והביטחון העצמי, וכשהם נמוכים הם עלולים לפגוע בחשק המיני. 
3. היא ממריצה את זרימת הדם לאיבר המין והיא חיונית לשמירה על זקפה ראויה.
גם תזונה לקויה יכולה לפגוע בחשק המיני ולכן, מומלץ לעשות בדיקת דם ולגלות אם יש לכם חוסרים כלשהם בגוף. את החוסרים אפשר להשלים בעזרת תוספים ובמקביל, מומלץ לאמץ תזונה בריאה שלא כוללת מזון מעובד, עשיר בחומרים מלאכותיים ועתיר סוכר ומלח. במקום זה, העשירו את התפריט שלכם במזון שיכול לעורר את החשק המיני, כמו סרדינים, שמכילים כמויות גדולות של אבץ, סידן ויוד, צנוברים, תרד שמגביר את זרימת הדם, שוקולד שמגדיל את רמת הסרוטונין, ופלפלים חריפים.
תוסף תזונה ממריץ
שיפור התפקוד המיני עובר דרך שדרוג המרץ, האנרגיה, החיוניות והיכולת, ובכך תוסף התזונה וירמקס יכול לעזור: טבלייה שעשויה ממרכיבים טבעיים וצמחים שידועים בספרות ככאלה שתומכים בפעילות תקינה של הגוף. בין היתר, התוסף מכיל צמחי מרפא סיניים כמו שורש ג'ינסנג קוריאני בתמצית מרוכזת במיוחד, ג'ינקו בילובה, דקל ננסי ועוד.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד