חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

ירידה בחשק המיני אצל גברים


מה צריך לדעת על התופעה ומהם הפתרונות?
יום אחד אתה מתעורר ומרגיש שהליבידו שלך כבר לא כמו שהוא היה. המשיכה המינית, העוצמה, התשוקה, הכל בירידה וגם התפקוד נפגע בזמן האחרון.
איך אתה, שתמיד הרגשת מלא און מיני ומשתוקק הפכת להיות כל כך קפוא ועצור ללא חשק מיני? התשובה לכך מורכבת ומשתנה מגבר לגבר, אבל דע לך שמגיל מסוים לרוב גיל 55-50 ואילך חלה ירידה בחשק המיני כתוצאה משינויים הורמונליים שקשורים בתהליך ההזדקנות ובמיוחד ירידה חדה ברמת הורמון הטסטוסטרון.
במקביל, קיימות סיבות רפואיות ונפשיות שיכולות להשפיע בהדרגה על עוצמת החשק המיני. מחקרים שונים הצביעו על מחלות כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, דום נשימה בעת שינה,חוסר פעילות גופנית וגם תזונה לקויה כגורמים אפשריים לירידה בחשק המיני אצל גברים.
חשוב להבחין בין ירידה זמנית בחוסר חשק מיני שיכולה לנבוע ממצב נפשי נתון, בעיות במערכת הזוגית כמו בעיות תקשורת או מחלת רקע ואף תופעות לוואי של תרופות למחלותכרוניות ובין ירידה מתמשכת לאורך זמן בחשק המיני שעשויה להצביע על בעיה ממשית של גיל וסביבה.
אל תוותר על החשק המיני והאון, ותן לעצמך הזדמנות ליהנות כמו בעבר. אז איך אפשר להגביר את החשק המיני?
דחף מיני מושפע מלחץ נפשי ובעיות רפואיות
בשלב הראשון חשוב לגשת לייעוץ אצל הרופא ולעבור סדרת בדיקות מקיפה על מנת לפענח מהי הסיבה ואם מדובר בבעיה רפואית שהובילה לסיטואציה ולאחר מכן, לטפל במידה שמדובר בגורם רפואי כלשהו או להחליף תרופה אם מתברר שזהו מקור הבעיה. יש לבדוק מה ניתן לעשות אם לא מדובר בגורם רפואי מעורב.
למשל, יתכן שהסיבה היא סוגיה פסיכולוגית או סביבתית זמנית שפוגעת בליבידו המיני כמו: דכדוך, חרדה ולחץ, בעיות עם הפרטנר ואפילו בעיות שלא קשורות לפרטנר עצמו אלאבכלל לבעיות בעבודה או ברבדים אחרים בחיים האישיים. אל תדחיקו את המצוקה הנפשית, כי היא יכולה לבוא לידי ביטוי בירידת האון המיני ולפגוע בביצועים ובהנאה.
אם הסיבה נפשית אפשר לשקול טיפול רגשי, תרפיה כלשהי, טכניקות הרגעה למציאת השלווה המבוקשת וכך בהעלאת החשק המיני. חשוב מאוד לשתף את הפרטנר בבעיה כדילהסביר שזה לא בהכרח משהו שקשור אליו ישירות (אלא אם כן יש בעיה במערכת היחסים הזוגית או האינטימית) ולרתום אותו בכל הנוגע לתמיכה לאורך הדרך.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
איך סרדינים בקופסה וכושר יעזרו לך?
פעילות גופנית ושינויים תזונתיים הוכחו במחקרים כמשמעותיים מאוד בהעלאת החשק המיני. בעת פעילות גופנית משתחררים אנדורפינים שמעלים את מצב הרוח ומפחיתים סטרסוגם הפעילות עצמה יכולה לתרום מאוד לדימוי העצמי ולביטחון העצמי שקריטיים לגברים ונשים בכל שלב בחיים גם בעת פעילות מינית. יתרון נוסף של כושר על בסיס קבוע –הפעילות ממריצה את זרימת הדם לאזורים הארוגניים בגוף והיא חיונית לשמירה על זקפה חזקה וכל מערכת התפקוד המיני.
חסכים תזונתיים יכולים להוריד את החשק המיני ולכן, כדאי לבצע בדיקת דם על מנת לאבחן מה חסר ולהשלים באמצעות תוספים ולהפחית צריכה של מוצרי מזון מעובדים ובמיוחדמטוגנים. במקביל נסה להעשיר את התפריט במזונות מעוררים מינית כמו סרדינים (עשירים באבץ, סידן, יוד ועוד בכמות גדולה) צנוברים, תרד שמגביר את זרימת הדם, שוקולדהמעלה את רמת הסרוטונין ופלפלים חריפים.
מאיץ החשק המיני שחיפשת
מחפש את מקדם האנרגיה לעלייה בחשק המיני? הכר את וירמקס – טבליה מרכיבים טבעיים המכילה צמחים שידועים בספרות כתומכים בפעילות הגוף כמו רמות טסטוסטרוןתקינות, לעודד את החשק המיני, הגברת יכולת וסיבולת. התוסף לתמיכה טבעית של האון המיני הגברי מכיל מגוון ייחודי של צמחי מרפא סיניים אשר ידועים בהשפעתם החיובית עלהגוף כמו שורש ג'ינסנג קוריאני בתמצית מרוכזת במיוחד, ג'ינקו בילובה, דקל ננסי ועוד. יש לקחת טבלית וירמקס אחת כל יום ברצף, בשעות הצהריים, ולהמתין כחודש כדי לראות אם יש שיפור.
קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד