חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

כל מה שרציתם לדעת על קורונה ואין אונות


כל יום מתפרסם מידע על נגיף הקורונה שהתפשט בעולם וההשלכות ההרסניות שלו. אין ספק שבשביל רבים, החיים נחלקים כבר לחיים לפני הקורונה ולחיים בצל הווירוס. 

המגפה השפיעה על כל אחד מאיתנו בדרך מעט שונה ויש מי שמאז שהקורונה התפרצה לחייהם בפתאומיות, חווים קושי זמני אך אמיתי בתפקוד המיני. הסיבה המרכזית לכך היא הלחץ היומיומי של התנהלות בשגרת הקורונההסגר, הריחוק מאנשים, עמידה בהנחיות ואפילו אם החיים חוזרים נכון לעכשיו לאט לאט למה שהיה לפני, הרי שהמתח עשוי להישאר ולגרום למצב של אין אונות.

הלחץ שמוביל לאין אונות

סוגיות פסיכולוגיות שונות עשויות להשפיע על התפקוד המיני בין אם מדובר בחרדה ממקור כלשהו או חרדת ביצוע, דיכאון ואפילו אדישות וכמובן מתח ולחץ. המצב הנפשי גורם למצב של אין אונותכיוון שכאשר הדעת מוסחת קשה להתרכז באקט המיני עצמו וגם כי לחץ משחרר את הורמון הקורטיזול שפוגע בתפקוד. הכימיקלים המשתחררים מונעים טכנית להופעת זקפה חזקה או הימשכות הזקפה. 

הלחץ הזמני גורם לבעיה בעצבים השולטים בזקפה החזקה או באספקת הדם הנחוצה לשמירה על זקפה קשה והתוצאה היא קושי לקיים יחסי מיןהסיבות יכולות להיות פסיכולוגיות או פיזיות, כאשר לחץ יכול להעלות את הסיכון גם למחלות כלי דם ולב שגורמות למצב של אין אונות. הסיטואציה אומנם שכיחה יותר אצל גברים בשנות ה-50 לחייהם ואילך, אבל יש גם גברים צעירים יותר שיכולים לסבול מאין אונות בטווח הקצר. 

אין אונות, אפילו זמנית, עלולה לפגוע במערכת היחסים האינטימית עם הפרטנר ולפגוע בדימוי ובביטחון העצמי כך שעשוי להתחולל מעגל קסמים שחוזר על עצמו. אתם חוששים מהאקט עצמו, שלא תתפקדו וכשזה מתממש בפועל, התסכול והאכזבה מונעים מבעדכם להצליח גם בפעם הבאה.

אז איך תוכלו להחזיר את החשק המיני ולהתמודד עם אין אונות זמנית גם בתקופת שגרת הקורונה?

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

להתאמן לקראת ביצועים טובים יותר

בשלב הראשון חשוב לגשת לייעוץ רפואי על מנת לשלול סיבות רפואיות שעשויות לגרום למצב של אין אונות ולוודא שהבריאות שלכם תקינה. סוכרת, השמנת יתר וטסטוסטרון נמוך יכולים פיזית לגרום לאין אונות. 

אם אין סיבה בריאותית לאין אונות זמנית מומלץ לסגל הרגלי חיים נכונים שנקשרים בהעלאת החשק המיני והביצועים בסקס. כך למשל, פעילות גופנית מסייעת מאוד בחיזוק המערכת החיסונית ובאונות. הסיבה לכך היא שבעת פעילות גופנית משתחררים אנדורפינים המעלים את מצב הרוח ומפחיתים את רמת הלחץ. בנוסף, פעילות גופנית מסייעת בירידה במשקל שיכולה לסייע לעיתים. כמו כן, הוכח כי פעילות גופנית קבועה משפרת את אופן פעולת האנדותל החיונית לבריאות אברי המין. 

בין הפעילויות הגופניות המומלצות לסובלים מאין אונות אפשר למנות גם תרגילים לחיזוק שרירי האגן, כמו למשל במסגרת אימוני פילאטיס, ובמיוחד תרגילי קיגלס ותרגילי אירובי. 

הקפדה על תזונה מיוחדת אף היא יכולה לסייע כאשר יש מאכלים ממריצים מינית דוגמת עלים ירוקים כמו סלרי ותרד המגבירים את זרימת הדם, שוקולד מריר המכיל פלבנואידים המשפרים אף הם את זרימת הדם, סרדינים המכילים אבץ מינרלי הממלא תפקיד חשוב  בייצור ההורמון הגברי טסטוסטרון.

קחו את כוח הגברא לשיא

מאחר שלחץ הוא בין הגורמים המרכזיים לבעיות של אין אונות בתקופת שגרת הקורונה, חשוב לאמץ טכניקות הרפיה ורגיעה שיכולות לעזור לפני האקט המיני. שנת לילה טובה ואפילו שנת צהריים, מדיטציה, דמיון מודרך, יוגה, נשימה עמוקה. 

לא מצליחים להחזיר את החשק המיני ולהתגבר על אין אונות? כאן נכנס וירמקס לתמונה. נסו תוסף המבוסס על פורמולה מיוחדת שעשויה לתרום לאון המינישילוב בין צמחי מרפא סיניים הידועים בהשפעת המטיבה על גוף האדם כמו שורש ג'ינסנג קוריאני בתמצית מרוכזת במיוחד, ג'ינקו, מיצוי אפימדיום, כינידיום מוניארי, דקל ננסי, אנג'ליקה וחומצות אמינו: L-Arginine, L-Alanine, L-Glutamat, L-Lysine. ההעצמה המינית שחיפשתם בתקופת הקורונה!

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד