חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

מה עושים כשחלה ירידה בחשק המיני?גברים רבים תוהים לאן נעלמה התשוקה שהם חוו בעבר ומה קרה לאון המיני העוצמתי אליו הם התרגלו. התשובה היא ירידה בחשק המיני - תופעה נפוצה בקרב גברים החל מגילאי 45-50 ואילך.

רמת הליבידו המיני שלנו משתנה במהלך החיים וגם גברים צעירים יותר עשויים לחוות ירידה בחשק המיני מסיבות שונות.

מדכדוך ועד בעיות רפואיות – מה באמת גורם לירידה בחשק המיני?

קיימים מספר גורמים מרכזיים המשפיעים על ירידה בחשק המיני והמרכזי מבינם הוא שינוי הורמונלי. טסטוסטרון נמוך האחראי בין היתר לדחף המיני נחלש. 

כאשר הטסטוסטרון (הורמון המין שנותן גם כוח בגברים) נמוך, לרוב כתוצאה מתהליך ההזדקנות או נטילת תרופות המשפיעות על האיזון ההורמונאלי בעיקר תרופות נגד לחץ דם ומשככי כאבים חזקים או סטרואידים למיניהם ונוגדי דיכאון שונים, חלה פגיעה בחשק המיני. 

גם למצב נפשי השפעה פסיכולוגית על החשק המיני. דכדוך וגם סטרס זמניים עשויים להשפיע על הליבידו. לכן, יש לבדוק מהיכן נובע הלחץ או מאין בא הדכדוך ואם ניתן לטפל בהם ולסייע כך בהשבת החשק המיני או בהעלאתו. 

חשוב לדעת שמחסור שינה אף הוא עשוי לגרום לירידה בחשק המיני בשל התשישות והעייפות כתוצאה מהיעדר שינה ובאופן טבעי, למערכת היחסים הזוגית חלק בלתי נפרד באינטימיות ובהצלחת קיום יחסי המין. מומלץ לשתף את הפרטנר בקושי על מנת להשיג תמיכה מלאה. 

אל תתעלמו מנורות אזהרה. ירידה בחשק המיני עשויה לשקף בעיה בריאותית אפילו אם אינכם חווים כרגע כאבים או סימפטומים נוספים. ליתר ביטחון, כדאי לגשת לבדיקות רפואיות. 

מחלות כרוניות שונות עשויות להשפיע באופן שלילי על החשק המיני והתפקוד ביניהן סוכרת, השמנת יתר, לחץ דם גבוה או אי ספיקת ריאות. גם חוסרים של ויטמינים ומינרלים יכולים לפגוע בתפקוד המיני. 

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

סגנון החיים קובע – איך עישון ושמן זית קשורים לתפקוד שלכם?

במידה והבדיקות הרפואיות שללו סוגיות רפואיות המשפיעות על התפקוד והחשק המיני, כדאי לבדוק מה ניתן לעשות על מנת להעצים את החשק. 

לפעילות גופנית השפעה חיובית על התפקוד, כי היא משפרת את זרימת הדם ולכן, יכולה לשפר את האון. הליכה מהירה 2-3 פעמים בשבוע למשך יותר מ – 30 דקות עשויה לשפר את זרימת הדם לאזורים הארוגניים (אברי המין) ולשפר את החשק המיני. תפריט התזונתי אף הוא משחק תפקיד חשוב וההמלצה היא להימנע או לפחות לצמצם צריכה של מזונות מעובדים, משומרים, סוכרים ולהעשיר את התפריט במוצרי מזון המטעינים את און מיני וצמחי מרפא שנקשרים בהעצמת האון והחשק המיני. כמו למשל, סרדינים (מכילים אבץ ויוד), שורש מאקה, ג'ינסנג, חילבה המכיל תרכובת שהגוף עשוי להשתמש בהן כדי לייצר טסטוסטרון. 

מחקרים שונים מצביעים גם על כך שאבטיח המכיל ציטרולין יכול להרפות את כלי הדם, שמן זית מכבישה קרה ידוע כמגביר את זרימת הדם לכל אזורי הגוף וצנובר המסייע בהרחבת כלי הדם יכולים לסייע בהעלאת הליבידו (חשק ואון מיני). הפסקת עישון והורדת צריכת האלכוהול יכולים להיות בעלי השפעה חיובית על האון. 

שימו לב שלוח זמנים אינטנסיבי יכול להוביל לסטרס, שכאמור עשוי לפגוע במרץ ומשם לפגוע גם בביצועים. נסו להוריד הילוך או לפחות להירגע ככל שניתן לקראת האקט המיני וחפשו את הדרכים היצירתיות שיחזירו לכם את החשק, כל אחד והסגנון שלו.

כל אחד מאיתנו מתגרה ממשהו אחר ולכן נסו את כל האלטרנטיבות - משחק מקדים (פור פליי), שינה טובה לפני האקט עצמו או מנוחה כלשהי או טכניקות של דמיון מודרך, נשימות עמוקות או כל פעולה מרגיעה אחרת.

אל תרוצו לקחת תרופות שעשויות לגרום לתופעות לוואי לא נעימות ובדקו את האלטרנטיבות הקיימות עבורכם. כמו למשל - וירמקס לחיזוק האון המבוסס על רכיבים מהטבע וצמחי מרפא סיניים הידועים בספרות העממית והמדעית כבעלי השפעה מטיבה על האון והחשק המיני. השקיעו בשיפור איכות החיים ומערכת היחסים האינטימית. 

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד