חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

איזה מין דבר: על אפשרויות טיפול זוגי ומיני

נמצאים בזוגיות ארוכה? בטח שמתם לב עד כמה הקשר הזוגי עשוי להיות מאופיין בשינויים וטלטלות; אם בתחילת הקשר הכל היה חדש ומרגש, בהמשך אולי חוויתם עליות ומורדות, ריבים והשלמות, ואף ספקות והתלבטויות לגבי הזוגיות וההתאמה ביניכם. ההתאהבות שחשתם בתחילת הקשר אולי הייתה סוחפת ונטולת מאמץ, אך קשרים ממושכים לרוב דורשים התמודדות עם טווח רחב יותר של תחושות, ועמידה במגוון אתגרים זוגיים ומיניים. ואכן, זוגות רבים מוצאים עצמם חסרי אונים אל מול מצבי משבר שמשפיעים עמוקות על הקשר הזוגי. מהן האפשרויות הטיפוליות בהן ניתן להיעזר במצבים כאלה?

תקשורת זה שם המשחק: טיפול זוגי יוכל לסייע לכם לדבר

כתבה

יכול להיות שאתם חשים שתדירות הריבים ביניכם עלתה משמעותית, ומובילה לתחושה מתוחה וכועסת בכל תקשורת קטנה ביניכם. גם ללא ריבים או קונפליקטים מיוחדים, אולי אתם מרגישים שהתקשורת היומיומית הפכה מכנית וטכנית, סביב סידורים ומטלות הבית, עד שאינכם זוכרים מתי לאחרונה ניהלתם שיחה אינטימית וקרובה. ואולי התמודדתם לאחרונה עם אירוע חיים משמעותי שהשפיע באופן עמוק על הקשר הזוגי שלכם? הסיבות האלה ורבות אחרות מובילות זוגות רבים ללכת לטיפול זוגי, אשר מאפשר להם להתמודד באומץ עם הקשיים שנתקלו בהם. מטפל זוגי מיומן יכול לעזור לכם ליצור שפה משותפת, פתוחה ועמוקה, שתקרב אתכם ותשפר את היכולת שלכם להתמודד עם קונפליקטים שמתעוררים בזוגיות; יחד תוכלו להתבונן בקשר לעומקו, ולפענח מהם הדפוסים הזוגיים שמניעים את הקשר ביניכם לתחושות בדידות או כעס. כך, תוך היעזרות במרחב הבטוח שנוצר בטיפול, תוכלו ללמוד על עצמכם ועל הקשר, ולשפר את ההתנהלות הזוגית שלכם בתוכו.

וירמקס טביה חזקה לגבר-קופון הנחה

התשוקה לא מתה, היא רק צריכה קצת תמיכה

זוגות רבים חווים לאורך הדרך גם קשיים מיניים - רבים משנדמה. אם התחום המיני לא עובד, קצת מקרטע, יכול להיות שתחושו פגיעה באיכות הקשר הזוגי כולו; בתקופות שונות בקשר, יתכן שחוויתם שינוי במיניות שלכם ביחד ובנפרד, כך שכעת יש פער ביניכם בחשק המיני וביכולת ליהנות מיחסי המין. זוגות, נכון שבד"כ ותיקים יותר, אך בהחלט לא רק, יתלוננו במקרים רבים  על חוסר תשוקה מינית, ירידה בחשק או באיכות יחסי המין, וכן על קושי מיני מצד אחד מבני הזוג, כגון קושי בהגעה או בשמירה על זקפה, כאבים בעת יחסי מין או קושי להגיע לאורגזמה. אלה עשויים לנבוע מקשיים באינטימיות הזוגית באופן כללי, או לנבוע מגורמים פסיכולוגיים או רפואיים. במקרים כאלה ניתן וכדאי להיעזר בטיפול מיני אצל מטפל זוגי ומיני מוסמך. טיפול כזה יכול לאפשר לכם לאתר את מקור הבעיה, להפחית את החרדה שנלווית לקושי או גורמת לו, וכן לעזור לכם להגיע לדינמיקה מינית וזוגית מספקת. פעמים רבות, ניתן להיעזר גם בתוספי תזונה טבעיים, כאלה עשויים להוסיף לתחושת ההנאה בעת יחסי מין. אחד התוספים המוכרים ביותר בשוק הוא וירמקס המגיע בארה"ב ונמכר מעל 10 שנים בעולם, טבליות לגברים עם רכיבים מהטבע שמטרתן לתרום לתחושות המרץ והחיוניות בחיי הזוגיות. לוקחים וירמקס יום יום

המאמר נכתב על ידי צוות מומחים מטעם בטיפולנט - פורטל לשירותים פסיכולוגיים המציע אינדקס מטפלים במגוון תחומי הטיפול. היכנסו למידע אודות טיפול זוגי ורשימת מטפלים בתחום.

וירמקס טביה חזקה לגבר-קופון הנחה

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד