חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

חשוב לדעת: אין אונות - מה נכון ומה לא?


כמה פעמים אמרו לך שזה נובע מביטחון עצמי נמוך? שזה משהו שאכלת או שתית? שזו הפרטנרית ולא אתה ושאולי זו תופעה שבאה פשוט עם הגיל? יש הנחות רבות בנוגע לתופעה של אין אונות ואון מיני וחשוב לדעת מה נכון ומה לא בהכרח וגם להבין כיצד אפשר לשפר ביצועים בדרכים שטרם חשבת עליהן.

אין אונות חד פעמית היא אין אונות תמידית

גברים רבים משוכנעים שאם פעם אחת חוו בעיה תפקודית של אין אונות הם ימשיכו לחוות אותה שוב. זה לא בהכרח המצב, לפעמים הלחץ עושה את שלו או שיש בדיוק תקופה מאתגרת אפילו בעבודה, התרגשות שפוגעת בתפקוד ואפילו מחלת רקע או תרופה אחרת שנלקחת על בסיס קבוע והיא הגורם לכך. לרוב זו נבואה שמגשימה את עצמהסברת שיש לך בעיה ולכן ימשיכו הבעיות בחדר השינה. חשוב לאבחן את התופעה רק אם היא מתרחשת מספר פעמים ולהבין מה הגורם וכיצד אפשר שהבעיה לא תחזור על עצמה.

אין אונות היא רק מצב מנטלי

זה נכון כמובן שיש קשר הדוק בין לחץ וחרדת ביצועים למה שקורה בפועל, כמו שיש קשר בין גוף לנפש ובין המוח והמערכת העצבית. אבל אין אונות היא לא בהכרח פונקציה של מצב מנטאלי, היא עשויה לנבוע מגורמים פיזיולוגיים כמו בעיה בריאותית או בעיה בזרימת הדם שלא מאפשרת להגיע לזקפה. לעיתים זוהי תופעת לוואי של תרופה או מצב בריאותי אחר, מחלת לב, סכרת, בעיית משקל ומומלץ לגשת לבדיקות רפואיות כדי להבין אם יש קשר פיזיולוגי, זאת במידה וכל הדרכים לרגיעה והרפיה לא עזרו והביאו לתוצאות בשטח.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

רק ויאגרה יכולה לעזור

אומנם ויאגרה היא תרופה נפוצה לתופעה של אין אונות, אבל יש לה תופעות לוואי משל עצמה והיא לא בהכרח הפתרון היחיד בתחום. יש רכיבים צמחיים חזקים שיכולים לסייע במצבי אין אונות זמנית, כמו למשל: מיצוי שורש ג'ינסנג קוריאני, ג'ינקו בילובה, מיצוי אפימדיום, כינידיום מוניארי, דקל ננסי, אנג'ליקה פובסנטיס שידועים בספרות המדעית כיעילים ותומכים בהעלאת החשק המיני ושיפור הביצועים בחדר המיטות

אורח החיים לא משפיע על האון המיני

ההפך הוא הנכון. לאורח חיים בריא יותר יש השפעה מטיבה על אונות מינית, הימנעות מעישון או הפחתת צריכת אלכוהול תזונה מאוזנת ופעילות גופנית סדירה. ירידה במשקל אף היא יכולה לסייע

רק מבוגרים סובלים מאין אונות

אומנם ככל שמתבגרים עולה הסבירות לאתגרים ובני 40 ומעלה סובלים יותר מאין אונות זמנית או קבוע, אבל גם צעירים מאוד יכולים לחוות אין אונות כתוצאה מלחץ, בעיות רפואיות, עישון או שתיית אלכוהול, בעיות הורמונליות, לקיחת תרופות המשפיעות על הביצועים ולכן, אל תחשבו שאין אונות היא רק פועל יוצא של גיל או תחכו שהזמן יעשה את שלו. אל תקבלו אין אונות כגזירה משמייםהגיל הוא לא הפקטור היחיד וחשוב לבדוק מה כן משפיע ויכול לסייע בנושא.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד