חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

מרגישים חוסר אנרגיה? הטיפים שיכולים לעזור


"אין לי כוח", אמרתם לעצמכם, יותר מדי פעמים בזמן האחרון. אתם מרגישים שהמשפט הזה מתאר בדיוק את ההרגשה שלכם: הרגשה של חוסר מרץ, עייפות או אפילו היעדר כוחות נפשיים.

התמונה הופכת למורכבת יותר כאשר המצב פוגע בשגרת החיים שלכם, מאריך את זמן הביצוע של פעולות שנראות פשוטות, מפריע ליחסים שלכם עם הקרובים לכם ואף מביא לכך שהתחושה האישית שלכם אינה כפי שהייתם רוצים שהיא תהיה. אבל יש גם חדשות טובות, והן שיש לכם לא מעט דברים לעשות על מנת להחזיר את האנרגיה האבודה. אספנו למענכם כמה הצעות אופטימליות.

הכל מתחיל בשינה
אנחנו חיים בעידן עמוס מאוד, בו האדם מבצע אינספור דברים במהלך היום ונשאר פעמים רבות טרוד בלילה. כדי להגביר את הסבירות לשינה ארוכה ונטולת הפרעות, למשך שמונה שעות לפחות, חשוב להשקיע מאמצים ביצירת תנאים אידיאליים לשינה.

למרות שזה מאד מפתה להירדם מול הטלוויזיה, נסו להימנע מכך: החדר שלכם צריך להיות חשוך לחלוטין ונטול רעשים. אפילו אם אנחנו מצליחים לישון ברצף בחדר מואר, תהיה זו שינה איכותית פחות מכיוון שאור מביא לאיפוסו של השעון הביולוגי בגוף שלנו.

פתח חשוב אחר לשמירת רמת האנרגיה הוא בנשימה. אם הנשימה שלכם היא שטחית, עלול להיגרם מצב בו בית החזה לא יעבוד מספיק, מה שיביא לכך שפחמן דו חמצני יישאר בדם. מדי פעם חשוב לקחת נשימה עמוקה וארוכה, שתווסת בצורה טובה את אספקת החמצן לאיברי הגוף השונים.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

עם הפעילות בא המרץ
באופן שעשוי להיראות מעט פרדוקסלי, דווקא פעלתנות יתר של הגוף שלנו היא שממלאת אותו באנרגיה. נסו להישאר עסוקים, אפילו אם זה "מפתה" לשקוע בתוך העייפות. ככל שאתם פעלתנים יותר, מבחינה גופנית ושכלית, כך קטנים הסיכויים שתרגישו חוסר אנרגיה. אם אתם עובדים במשרד בישיבה, נסו לצאת מפעם לפעם לסביבה החיצונית, למתוח את הרגליים ולראות עולם. וכן, גם פעילות ספורטיביות פשוטות יכולות לעשות הבדל גדול: נסו למשל לעמוד על קצות האצבעות שלכם למספר מספר שניות, כשהידיים שלכם מנסות לגעת בתקרה. לא תאמינו כמה שרירים זה יפעיל בגוף שלכם. מיותר אולי לציין שהיעדר תזונה מספקת מביא לתחושה של חולשה, כך שארוחות סדירות הן יופי של פתרון עבור הסובלים מחוסר אנרגיה.

מומלץ לאכול  מאכלים בעלי שומן בריא, למשל דגים או ירקות שונים (אבוקדו, ברוקולי ועוד). חשוב להקפיד על שתיית מים בכמות גדולה אפילו כשלא מרגישים תחושת צמא.

פתרון אופטימלי: תוספי תזונה
במהלך השנים, גדל בצורה משמעותית מספר האנשים שגילו את היתרונות של תוספי התזונה למיניהם. גם בכל הנוגע לרמות האנרגיה בגוף, עולם תוספי התזונה מספק מענה ראוי עם מספר תוספים שעושים את ההבדל בצורה יעילה, ללא תופעות לוואי שניתן לחשוש מהן.

תוסף התזונה וירמקס, למשל, נחשב לאחד הבולטים בעולם תוספי התזונה המכילים רכיבים מעוררי אנרגיה ונמרצות. הוא עשוי ממיצוי של צמחים שונים, ביניהם שורש ג'ינסנג קוריאני, ג'ינקו בילובה, חומצות אמינו ועוד. תוסף התזונה, שמשווק בהצלחה בארצות הברית מזה למעלה מעשור, הוכח על ידי מיליוני צרכנים שמצאו את ההשפעה החיובית שלו על מאזן האנרגיה שלהם: העלאת רמת האנרגיה, העלאת התחושה האישית ואפילו שיפור החשק המיני. קל מאד לשלב אותו בתפריט התזונה הביתי – כל שנדרש לעשות הוא לקחת מדי יום, לפני ארוחת הצהריים, טבליה אחת עם כוס מים. וירמקס יכול לתרום לך יום מלא אנרגיה והנאה.

וירמקס מתאים לנשים ולגברים. 

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד