חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

רוצה ליהנות? המפתח נמצא בטבע


כל גבר רוצה לחוש הנאה במיטה, אבל לא מעט גברים צריכים שחקני חיזוק כדי להגשים את רצונם, בין אם תרופות, תוספי תזונה או אביזרים שונים. מהם החסרונות והיתרונות של הפתרונות הללו?

החסרונות העיקריים של תרופות המרשם 

יש כמה וכמה תרופות מרשם שמיועדות לגברים ומנסות לפתור בעיות של אין אונות או תפקוד מיני לקוי

החסרון המרכזי של מרבית התרופות הללו היא תופעות הלוואי שלהן, שנובעות בעיקר מהרכיבים הלא טבעיים שהן מכילות. למשל, בין תופעות הלוואי של ויאגרה אפשר למנות כאבי ראש, צרבות וקושי לזהות צבעים. 

בתרופות אחרות, כמו סיאליס, תופעות הלוואי הן משמעותיות יותר פשוט בגלל שההשפעה שלהן נמשכת הרבה זמן (בין 24 ל-36 שעות) ומינון החומר הפעיל שבהן גבוה יותר. תופעות הלוואי של סיאליס כוללות, בין היתר, כאבי גב, כאבי ראש, הפרעות במערכת העיכול וכאבי שרירים.                   

אחת התלונות הנפוצות על תרופות מרשם, ובייחוד ויאגרה, היא שהן לא מאפשרות ספונטניות והופכות את היחסים האינטימיים למתוכננים מדי וגם גורמות לגברים לחשב ללא הרף את זמן ההשפעה שלהן מחשש שהיא תפוג בזמן הלא מתאים.

כן חשוב להגיד שחלק מתרופות המרשם נותנות מענה מקיף יותר עם טווח השפעה ארוך, ואפשר לצרוך אותן גם אחרי שתיית אלכוהול.

החלופה הטבעית 

תוספי התזונה מהטבע מציעים תחליף כמעט אידילי, בעיקר כי אין להם תופעות לוואי ידועות וגברים יכולים לצרוך אותם בלי לפגוע בתפקוד היומיומי שלהם. נפוך הוא - התוספים יכולים לשפר את המצב הגופני כי רבים מהם מכילים צמחים ומינרלים מהטבע שעושים רק טוב לכל המערכות בגוף

לכן, התוספים הטבעיים נחשבים לבטוחים פי כמה מתרופות מרשם, עם מינימום סיכון במהלך השימוש בהם.

ויש עוד יתרון נפלא לתוספי התזונה, והוא שאפשר לקנות אותם בלי מרשם רפואי. אבל, לגברים שלוקחים תרופות מרשם כלשהן או סובלים מבעיות בריאותיות מומלץ להתייעץ עם רופא.

לבסוף, את תוסף התזונה אפשר ואפילו מומלץ לקחת פעם ביום. כך, אפשר להנחיל הרגל בריא שיחולל שינוי לטובה לטווח הארוך, ולהיפטר מהצורך לתכנן את זמן היחסים האינטימיים. ובכל זאת, אפשר לקחת את התוסף כמה שעות לפני קיום היחסים, כדי לשפר את הביצועים וההנאה עוד יותר

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד