חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

רוצה לצאת גבר? המפתח נמצא בטבע


כל גבר רוצה להיות ערני ובעל אנרגיה מרשימה, לחוש הנאה, וכמובןלשפר את היכולות והביצועים, הן בחיים והן במיטה. הבעיה היא שלא מעט גברים זקוקים להכניס לתמונה שחקני חיזוק כדי להגשים את המטרות האלה, וזאת בדמותם של תרופות, תוספי תזונה או אפילו אביזרים שונים. מה שחשוב להדגיש הוא שהמציאות מוכיחה שאין הרבה פתרונות יעילים, מומלצים ובטוחים יותר מאשר תוספי התזונה מהטבע, שיש להם יתרונות רבים ביחס לאלטרנטיבות הכימיות.

החסרונות העיקריים של תרופות המרשם 

היום, אפשר למצוא מספר תרופות מרשם המיועדות לגברים ומתמקדות בבעיות דוגמת אין אונות או תפקוד מיני לקוי. הבעיה היא שתופעות הלוואי הן חלק בלתי נפרד מהן, בעיקר עקב הרכיבים השונים והלא טבעיים המוכנסים לתרופות. בין התופעות הלוואי של ויאגרה, למשל, ניתן למנות כאבי ראש, צרבת, קשיים בזיהוי צבעים ועוד. 

בתרופות אחרות, דוגמת סיאליס, תופעות הלוואי משמעותיות עוד יותר, וזאת על רקע העובדה שההשפעה שלהן היא לטווח ארוך ביותר (בין 24 ל-36 שעות) ומינון החומר הפעיל גבוה יותר. תופעות הלוואי כוללות בתוכן כאבי גב, כאבי ראש, הפרעות במערכת העיכול, כאבי שרירים ועוד.                   

תלונה נפוצה על תרופות מרשם, בייחוד ויאגרה, נוגעת לכך שהן פוגעות לרעה באופן שבו הגבר חי לפני, במהלך או אחרי האקט המיני. גלולה מהסוג הזה מוציאה את ההיבט הספונטני של קיום יחסים (התורם במידה רבה להנאה מכך) והופכת את ההליך למתוכנן מדי. בנוסף, עקב העובדה שהגברים עסוקים כל הזמן בחישובים לגבי טווח השפעת התרופה, או אפילו חוששים שהשפעה שלה תפוג, האקטים האינטימיים הופכים למהנים הרבה פחות.

יש לציין שחלק מתרופות המרשם מספקות מענה מלא יותר, מהבחינה הזו, בעיקר עקב טווח ההשפעה הארוך שלהן, או העובדה שאפשר להשתמש בהן גם בסמוך לצריכת מזון או שתיית משקאות אלכוהוליים: לדוגמה, ניתן לקחת אותן בתחילת סוף שבוע בו מעוניינים לקיים יחסים.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

אלטרנטיבה מהטבע 

מן העבר השני של המשוואה, עומדים להם תוספי התזונה מהטבע  אשר מציגים תרחיש כמעט אידילי: אין להם תופעות לוואי ידועות כלל וכלל. כתוצאה,הגבר יכול להשתמש בהם ללא חשש ומבלי שהדבר יפגע  בתפקוד היומי שלו לאורך היום. להיפך, התוספים אף יכולים לשפר את המצב הגופני עקב צמחים ומינרלים מהטבע התורמים משמעותית לכלל המערכות בגוף. התוספים הטבעייםאם כך, נחשבים לבטוחים פי כמה מתרופות מרשם, עם מינימום סיכון במהלך השימוש בהם.

כמו כן, ניתן ליטול אותם ללא מרשם רופא! כך גם חוסכים את האי נעימות בפרודצדורה של הוצאת המרשם. במקרים שבהם הגבר נוטל תרופות מרשם אחרות או סובל ממצב רפואי בעייתי אחר- אז כן מומלץ להיוועץ עם רופא.

גם כשזה נוגע לשילוב התרופות באורח החייםנראה שעדיף לשלב את תוספי התזונה הטבעיים. הסיבה לכך היא שכיאה לתוסף תזונה, ניתן ואף מומלץ ליטול אותו אחת ליום. בכך ניתן ליצור הרגל בריא שפשוט לשמור עליו, הרגל שאינו מצריך הכנות לקראת קיום היחסים האינטימיים ומאפשר שינוי לטובה בטווח הארוך. ועדיין, גם כאן אפשר לתזמן את נטילת התוסף מספר שעות לפני קיום היחסים, כדי לשפר את הביצועים וההנאה עוד יותר

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד