חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

ירידה בחשק המיני אצל גברים והגברת החשקאתה מביט בה והיא כל כך יפה וברגע אחד כל מה שאתה רוצה זה להסתער עליה בחיבוקים ובנשיקות, אבל משהו בין המחשבה על להיות איתה מבחינה אינטימית ובין היצר המיני שלך לא מסתדר. החשק המיני לא נענה למחשבות שעולות לך בראש על האישה היפה שמולך ואתה כבר מודאגאיך זה יכול להיות שאתה עם האישה שבה חשקת למשך כל כך הרבה זמן ואין לך מספיק חשק מיני?

אם הדברים האלה נשמעים לך מוכרים, חשוב שתדע שאתה לא לבד. רבים סובלים מתופעה של ירידה בחשק המיני אצל גברים ומחשק מיני ירוד ולמעשה, שאלת החשק המיני מעסיקה את המין האנושי שנים ארוכות. במהלך ההיסטוריה, השתמשו בני האדם בצמחים ושיקויי מרפא שונים ומסתוריים, כדי לשלהב את היצרים ולהגביר את החשק המיני. למשל, יש עדויות לכך שהשתמשו בשיקויים דוגמת הזבוב הספרדי ומאכלים שונים שנודעו כמעוררי תאווהדבש, מזון מלכות. אם כן, הנה כמה המלצות על צמחים ודרכים טבעיות לצורך הגברת חשק מיני אצל גברים באופן טבעי יותר להשגת הנאה גדולה יותר.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

פסיפלורה לרגיעה

הפסיפלורה נקראת באנגלית פרח התשוקה, היא פרי שנחשב לבריא ומכיל רמות גבוהות של ויטמין , אשלגן וסיבים תזונתיים, וגם בעל תכונה מרגיעה מאוד. למעשה, בפסיפלורה השתמשו גברים שסבלו מחרדת ביצועים ובעקבות כך סבלו גם מירידה משמעותית בחשק המיני. הפסיפלורה הרגיעה אותם, העלתה את ביטחונם העצמי והטיבה מאוד עם היכולת המינית שלהם במיטהבנוסף, פסיפלורה היא סוג של אפרודיזיאק צמחי המשפר את הליבידו ומומלץ הם לנשים והן לגברים.

דמיאנה – סם האהבה

צמח הדמיאנה נחשב לסם האהבה העתיק ביותר, כבר בתקופת המאיה השתמשו בעלים שלו בתקופת הפוריות של הצמח במטרה לרפא בעיות באזור אברי המין הנשיים וחיזוק האון הגברי

לרוב מרתיחים את הצמח ושותים אותו כחליטה תה 3 פעמים ביום במשך שבועיים, זאת במטרה להעצים את התפקוד המיני ואת האקסטזה המינית הגברית

נשים, אגב, היו מתבשמות בצמח כדי למשוך גברים. לכל מי שמחפשת את סוד המשיכה.

יוהימבין

קליפת העץ הזו נחשבת לחומר פעיל בעל יכולת מצוינת להזרים דם לאיבר המין הגברי וכך גם הנשי וכך להאיץ עוררות מינית. קליפת העץ, שמקורה באפריקה, מתמקדת במרכזים במוח ששולטים בהפעלת הזקפה ומכאן השפעתה המשמעותית על זקפה טובה יותר ושיפור הביצועים המיניים.

ג'ינקו בילובה 

יצר מיני מושפע פעמים רבות מזרימת דם תקינה והייחוד של צמח ג'ינקו בילובה היא בהגברת זרימת הדם והמרצת הזרימה גם לאיבר המין הגברי. בדרך הזו, הוא משפר את היצר המיני וגם מעצים את הזקפהשילוב סינרגטי נכון בין הצמחים הייחודיים שמשפרים חשק מיני יכול לסייע לכם להעצים את התשוקה ולהגיע לביצועים טובים יותר, והכול תוך הנאה מינית גדולה

לחצו לפרטים נוספים על תוסף תזונה לגבר עם רכיבים מהטבע הידועים בספרות כתורמים למרץחיוניות, חשק, יכולת ותחושת הנאה בחיי הזוגיות.


קופון הנחה מעודכן - וירמקס

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד