חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

אין אונות - מה הסיבות וכיצד להתמודד?


האווירה לוהטת, האינטימיות בשיאה, התפאורה מושלמת, יש חשק ומצב רוח טוב, גם היין עשה את שלו ואולי פשוט התשוקה, אבל אז קורה משהו – אתם פשוט לא מצליחים, ניסיון שני, שלישי ושום דבר לא הולך. זה כאילו מישהו בלם אתכם בכוח והניתוק בין הרצון העז לחוסר הביצועים יוצר תסכול גדול ועמוק וגם בושה. 

סובלים מאין אונות חד פעמית או כזו שחוזרת על עצמה? יש מספר סיבות לתופעה ולפני שאתם מתחילים להיכנס לפאניקה, כדאי לאבחן מה עוצר מבעדכם ליהנות מינית.

מתח ולחץ
זה יכול להיות לחץ של החיים, טרדות שסחבתם מהעבודה. לחץ וחרדות לא תורמים אלא מסבים נזק ועשויים גם לגרום לאין אונות. החרדה למעשה מציפה את המוח הן ברמה הנפשית והן ברמה הפיזית ולא מאפשרת לכם להתמקד בהווה – בתשוקה המינית או בביצועים. בעיה נפוצה נוספת היא בעיה של היסטריה, במקום להתמקד באנרגיה המינית והטבעית שנדרשת לגירוי, המוח מתמקד בחרדה. תחושות של לחץ וחרדות משחררות הורמון שנקרא קורטיזול שמפחית באופן משמעותי את הטסטוסטרון וכך גם פוגע בתפקוד המיני וכתוצאה מכך בחיי המין.

סיבות רפואיות 

לא רק גורמים פסיכולוגיים, יש מצבים רפואיים שפשוט מקשים על המיניות. מספר רב של מחלות לב, למשל, קשורות בבעיות זקפה דוגמת כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה, טרשת עורקים, מחלות לב. למעשה, מחקרים מעלים שגברים הסובלים מאין אונות עלולים להימצא בסיכון גבוה יותר להתקף לב או שבץ, סכרת וכולי ולכן – אם יש לכם בעיה מתמשכת של אין אונות, שווה לערוך גם בדיקות רפואיות מקיפות.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

טיפול תרופתי
למרבה הצער, בהתוויות הרפואיות של תרופות רבות יש אזהרה מפני תופעת לוואי של אין אונות. כך למשל, תרופות נוגדות דיכאון עשויות להשפיע על כך , תרופות למי שסובלים מלחץ דם גבוה, תרופות אנטיהיסטמיניות נוגדות אלרגיות שונות, תרופות לטיפול בפרקינסון ועוד. כמובן שההשפעות משתנות מאדם לאדם ולכן, לא בטוח שהתרופה היא זו שגורמת לאין אונות אך שווה בהחלט לבדוק את הקשר בין נטילתה לבין הופעת התופעה.

חרדת ביצוע
חרדה, בכל מצב, אינה תורמת להעלאת החשק המיני ועלולה גם לגמור אותו. חרדת ביצועים הינה אחת החרדות הנפוצות שגורמות לאין אונות. החרדה שלא תצליחו להרשים, שלא תסבו לפרטנרית שלכם את ההנאה המבוקשת. חשוב מאוד להירגע ככל שאפשר לפני המפגש המיני, לשמוע מוסיקה, לנשום עמוק, לחשוב מחשבות חיוביות, להשתחרר מהמחשבה מה היא תחשוב ואיך אהיה. 

בגלל חוסר חשק מיני או רתיעה מבני הזוג
קשה מאוד לעבוד על המשיכה המינית, היצר המיני שלנו יודע מתי אנחנו מגורים ונמשכים למישהו ולזייף אורגזמה או תוך כדי לחשוב על מישהו אחר לא בהכרח עובד, בטח לא אם אתם בעד כנות במערכת היחסים או רוצים ליהנות כמו שצריך. רתיעה שגורמת לאין אונות יכולה לנבוע גם מריחות גוף או קצר בתקשורת ועוד. בדקו מה מונע מבעדכם להימשך לפרטנר ואם אתם לא מצליחים לבנות אפילו בהדרגה משיכה מינית, יש סיכוי שסיפור האהבה הזה לא נועד לקרות. 

לפרטים נוספים על תוסף תזונה לגבר עם רכיבים מהטבע הידועים בספרות כתורמים למרץ, אנרגיה, חיוניות, יכולת ותחושת הנאה בחיי הזוגיות - לחץ כאן

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד