חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

חרדת ביצוע - איך ליהנות ולענג כמו שתמיד רצית


גברים רבים סובלים מחרדת ביצוע בגלל חוסר ביטחון, לחצים ומתחים, הרצון לספק את מי שלצידם והחשש שמא לא יעמדו בציפיות שלה או שלא, או של עצמם. 
לחץ ומתח הם לא דבר שכדאי להכניס יחד איתכם לחדר המיטות, אבל מה לעשות שאנחנו חיים בעולם תחרותי והמתחים והלחצים הם חלק בלתי נפרד מהשגרה שלנו? 
הבעיה היא שלחצים נפשיים עלולים לפגוע בביצועים ובהנאה של גברים במיטה ואפילו למנוע מהם לקיים אותם בכלל. לפעמים, גם מה שאמור לבוא בטבעיות לא בא בטבעיות או לא יוצא מוצלח כמו שהוא יכול להיות.
אז מה עושים? ריכזנו כמה טכניקות ודרכים שיעזרו לכם להגיע לחדר המיטות ברוגע, כי כשהראש נקי מדאגות קל יותר ליהנות מהרגע.
שינה טובה 
חשוב לא להגיע לקיום יחסי המין עייף ומותש, למשל אחרי יום עבודה ארוך מדי, אחרי שחגגת אל תוך הלילה או אם רק נחתת חזרה בארץ ואתה עוד בג'ט לג. במצבים אלה, עדיף ללכת לישון, לאגור אנרגיות ואפילו לקום מוקדם יותר כדי להספיק להיות באינטימיות. יש דברים ששווה לחכות בשבילם.
למקומות, היכון, הירגע
נכון, אתה רוצה להיות הכי טוב שאפשר, אבל אם תציף את עצמך בציפיות רק תגביר את הלחץ שאתה מרגיש ולא תוכל ליהנות. 
אם תגיע רגוע בלי ציפיות בשמיים, תופתע לגלות כמה אתה נהנה בלי הלחץ של להיות הגבר הכי טוב אי פעם. הגישה שלך צריכה להיות שאתה מגיע ליהנות ולא לקבל ציונים על התפקוד שלך במיטה. בוא ליהנות ובעיקר לתת - כי הנתינה תשכיח ממך את לחץ התפקוד ותאפשר לך להירגע וליהנות. 
סביבה נעימה לאהבה
מיטה רכה, מצעים או דשא רענן אחרי הגשם - מה שמגרה אותך יעבוד לטובתך. בחר לך מקום שבו אתה מרגיש בנוח. 
כדאי שתדע, שביטחון באדם שאיתך וסביבה שבה אתה מרגיש בטוח תורמים לשיפור הביצועים.
אורח חיים בריא כל הדרך למיטה
אם אתה סובל מחרדת ביצוע זה זמן מושלם לעשות מעשה ולשנות את סגנון החיים שלך. אלכוהול, סיגריות וסמים יכולים לפגוע בביצועים שלך במיטה, כמו גם צריכה עודפת של מזון לא בריא, אז חשוב לקחת את זה בחשבון. אם תתעמל יותר, תישן טוב בלילה, תשתה מספיק מים ותנשום אוויר צח, תשפר את הסיכויים שלך לתפקד טוב במיטה.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד