חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

חרדת ביצוע - איך ליהנות ולענג כמו שתמיד רצית


גברים רבים סובלים מחרדת ביצוע בגלל חוסר ביטחון, לחצים ומתחים, הרצון לספק את האישה שלצידך והחשש שמא לא תעמוד בציפיות שלה או שלך מעצמך. לחץ ומתח הוא לא משהו שכדאי להכניס לחדר המיטות, אבל מה לעשות, שאנחנו חיים בעולם תחרותי והמתחים והלחצים הם חלק בלתי נפרד מהשגרה שלנו. לרוע המזל, אלה עלולים לפגוע בביצועים שלך במיטה ואפילו למנוע ממך ליהנות מיחסי המין או לקיים אותם בכלל. אתה מבין, לפעמים גם מה שאמור לבוא בטבעיות לא בא בטבעיות או לא מוצלח כמו שהוא יכול להיות.
ריכזנו בשבילכם כמה טכניקות ודרכים שיעזרו לכם להגיע לחדר המיטות ברוגע, כשהראש נקי ואין דאגות קל יותר לשלוט בביצועים ועם תוסף תזונה  חזק לגבר עם רכיבים מהטבע, תוכל להיות המאהב הטוב ביותר, ליהנות ולענג כמו שתמיד רצית. 

שינה טובה, שליטה במיטה 

חשוב לא להגיע לשלב קיום יחסי המין עייפים ומותשים, כמו למשל, אחרי יום עבודה ארוך מדי או אחרי מסיבה ארוכה. אם זה עתה נחתת ואתה עוד בג'ט לג, זה הזמן לישון, לאגור אנרגיות ואז לחמם את העניינים. יש דברים ששווה לחכות בשבילם.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס

למקומות, הכן, להירגע
נכון, אתה רוצה להיות הכי טוב שאפשר, תותח על, אבל אל תנפח את הציפיות יתר על המידה. תן מה שאתה יכול ווירמקס יעזור לך להיות הכי טוב שאפשר. אם תגיע רגוע בלי ציפיות בשמיים, תופתע לגלות כמה אתה נהנה בלי הלחץ של להיות הגבר הכי טוב שהיא ידעה אי פעם. הגישה שלך צריכה להיות שאתה מגיע ליהנות ולא לקבל הצטיינות במיטה (אבל עם וירמקס, בוא נגיד, שהסיכויים שלך להעפיל לפסגה גבוהים יותר מתמיד). לפעמים כל מה שצריך זה להחזיר את הביטחון.

סביבה נעימה לאהבה
מיטה רכה, מצעים או דשא רענן אחרי הגשם, מה שמגרה אותך יעבוד לטובתך. בחר לך מקום בו תרגיש בנח. כדאי שתדע, שביטחון עם הפרטנר או ביטחון בסביבה תורמים לשיפור הביצועים. כמו כן, כשאתה נוטל טבלייה של וירמקס באופן קבוע אתה יכול להיות יותר בטוח בעצמך. 

אורח חיים בריא כל הדרך למיטה
כן, זה הזמן לשנות את סגנון החיים. גם אלכוהול, עישון, סמים יכולים לפגוע בביצועים אז חשוב לקחת את זה בחשבון. אם תתעמל יותר, תישן טוב בלילה, תשתה מים, תנשום קצת אוויר צח ויהיה לך וירמקס אתך כמלווה צמוד, תסייע לתפקוד.

קופון הנחה מעודכן - וירמקס
באנר קנייה ישירה

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד