חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

איך להגביר חשק מיני- צמחים ודרכים טבעיות

איך להגביר חשק מיני- צמחים ודרכים טבעיות
איך להגביר חשק מיני- צמחים ודרכים טבעיות

אתה מביט בה והיא כל כך יפה וברגע אחד כל מה שאתה רוצה זה להסתער עליה בחיבוקים ונשיקות, אבל משהו בין המחשבה על להיות אתה מבחינה אינטימית מול היצר המיני הכבוש בך לא מסתדר. החשק המיני לא נענה למחשבות שעולות לך בראש בנוגע לאישה היפה שמולך ואתה כבר מודאג – איך זה יכול להיות שאתה עם האישה שכה רצית וכה חשקת זמן כה רב ואין לך מספיק חשק מיני?


אתה לא לבד. גברים רבים סובלים מחשק מיני ירוד ולמעשה, שאלת החשק המיני מעסיקה את המין האנושי שנים ארוכות. במהלך ההיסטוריה, השתמשו בני האדם בצמחים ושיקויי מרפא שונים ומסתוריים, כדי לשלהב את היצרים ולהגביר את החשק המיני.
כך למשל, יש עדויות לכך שהשתמשו בשיקויים דוגמת הזבוב הספרדי ומאכלים שונים שנודעו כמעוררי תאווה – דבש, מזון מלכות.

לפניכם מספר המלצות על צמחים ודרכים טבעיות להגברת החשק המיני באופן טבעי יותר להשגת הנאה גדולה יותר.

וירמקס טבליה חזקה לגבר - קופון הנחה                              

פסיפלורה לרגיעה 
הפסיפלורה נקראת באנגלית פרח התשוקה, היא פרי שנחשב לבריא ומכיל רמות גבוהות של ויטמין A , אשלגן וסיבים תזונתיים, וגם בעל תכונה מרגיעה מאוד. למעשה, בפסיפלורה השתמשו גברים שסבלו מחרדת ביצועים ובעקבות כך סבלו גם מירידה משמעותית בחשק המיני. הפסיפלורה הרגיעה אותם, העלתה את ביטחונם העצמי והטיבה מאוד עם היכולת המינית שלהם במיטה.
בנוסף, פסיפלורה היא סוג של אפרודיזיאק צמחי המשפר את הליבידו ומומלץ הם לנשים והן לגברים.

דמיאנה – סם האהבה   

צמח הדמיאנה נחשב לסם האהבה העתיק ביותר, כבר בתקופת המאיה השתמשו בעלים שלו בתקופת הפוריות של הצמח במטרה לרפא בעיות באזור אברי המין הנשיים וחיזוק האון הגברי.
לרוב מרתיחים את הצמח ושותים אותו כחליטה תה 3 פעמים ביום במשך שבועיים, זאת במטרה להעצים את התפקוד המיני ואת האקסטזה המינית הגברית.
נשים, אגב, היו מתבשמות בצמח כדי למשוך גברים. לכל מי שמחפשת את סוד המשיכה.

יוהימבין   
קליפת העץ הזו נחשבת לחומר פעיל בעל יכולת מצוינת להזרים דם לאיבר המין הגברי וכך גם הנשי וכך להאיץ עוררות מינית. קליפת העץ, שמקורה באפריקה, מתמקדת במרכזים במוח ששולטים בהפעלת הזקפה ומכאן השפעתה המשמעותית על זקפה טובה יותר ושיפור הביצועים המיניים.

ג'ינקו בילובה
יצר מיני מושפע פעמים רבות מזרימת דם תקינה והייחוד של צמח ג'ינקו בילובה היא בהגברת זרימת הדם והמרצת הזרימה גם לאיבר המין הגברי. בדרך הזו, הוא משפר את היצר המיני וגם מעצים את הזקפה.

שילוב סינרגטי נכון בין הצמחים הייחודיים המשפרים חשק מיני יכול לסייע לכם להעצים את התשוקה, להגיע לביצועים טובים יותר והכל תוך כדי הנאה מינית גדולה.

לפרטים נוספים על  תוסף תזונה לגבר עם רכיבים מהטבע הידועים בספרות כתורמים למרץ,  חיוניות, חשק, יכולת ותחושת הנאה בחיי הזוגיות - לחץ כאן 

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד